Legend of the 5 rings

Chord

Re: Legend of the 5 rings

Postautor: Chord » 14 paź 2017, 11:30

Ależ jak najbardziej na 85. Grasz całym swoim deckiem i fakt, że twoja średnia fejtowa karta może być trochę bardziej skuteczna niż neutralna i zrobić Ci w jednym czellendżu średnią przewagę 4, a nie 3 siły nie wpływa znacząco na wynik rozgrywki. Ja na przykład wybrałem lazy version i splashowałem 6 różnych 2patyczkowych kart od smoka (dwa ancestrale, dwie postaci, let it go i spearheada) i patrząc na to jak się sprawdzają mogę śmiało uznać, że taki zestaw wejdzie do KAŻDEGO decku i sprawdzi się w nim równie skutecznie jak dowolny inny splash.
Koniec końców nie ma prawie żadnych porządnych interakcji które by wymuszały taktyczne pluskanie (na razie wymyśliłem dwie rozsądne i obie opierają się na skombieniu cudzej karty confliktu z inną twierdzą), więc w większości decków wrzucasz, co popadnie i się cieszysz, że nie musisz grać Good Omenów, Contingecy Planów, Outwitów czy innych Routów.

Wróć do „Dyskusja ogólna”