5. Oberyn's Revenge

picollo

5. Oberyn's Revenge

Postautor: picollo » 24 kwie 2017, 19:36

Nowy chapter:

https://www.fantasyflightgames.com/en/n ... s-revenge/
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wychodzi na to, że design team uważa, że Martelle wciąż mają problemy, żeby przejść Grzesia.
Herold z Zapchlonego Tyłka

So the answer is either 1.7 years assuming a spherical cow in a vacuum or never.

Awatar użytkownika
Seba_stian
Kontaktowanie:

Re: 5. Oberyn's Revenge

Postautor: Seba_stian » 24 kwie 2017, 20:21

A mi się Red Viper podoba, tak powinna wyglądać jego pierwsza wersja ;) Mega ;)
Już nie mogę doczekać się pozostałych kart ;)
Ale Lani jak zawsze karty z wyższej półki, jakby mało mieli już czym zaskakiwać :/ Heh :/
"...every man dies, not every man really lives..."

Skeczor

Postautor: Skeczor » 24 kwie 2017, 20:24

Chyba Martelle wymienią Vipera. A ten event to akurat dla jednej postaci... Janos, a akurat jest na arcie ;) Również tańszy ambush dla Niespalonych.

Seba - tam jest napisane "printed"
Obrazek

Awatar użytkownika
szczudel
Kontaktowanie:

Postautor: szczudel » 24 kwie 2017, 20:28

Strasznie mi się podoba, że Oberyn ma w dupie plany brata. Całe Dorne Broni i kontratakuje a Viper tylko atakuje XD

WWW świetnie gra z Annals of Castle Black. Można wyciągnąć jedno wydarzenie do ręki a pozostałe wprost do discarda. Poza tym, można trochę odfiltrować deck jak nam skrajnie brakuje postaci na ręce, no i ma cechę "spisek".
Blog Poświęcony Karcianej Grze o Tron: http://gramyotron.blogspot.com

Skeczor

Postautor: Skeczor » 24 kwie 2017, 20:30

Tam chyba jest błąd w druku. Karta dla Martelli, która mówi "wygraj" :/
Obrazek

Wosho

Postautor: Wosho » 24 kwie 2017, 21:21

Triicon z renomą i siłą 5 za 6 daje radę, ale wciąż nie jest to Viper na miarę tych z pierwszej edycji :(

Awatar użytkownika
VegetaZen
Kontaktowanie:

Postautor: VegetaZen » 24 kwie 2017, 22:34

Viper do mnie średnio przemawia i chyba będę wolał starego, zwłaszcza że pasuje do dornijskiej zemsty i dla mnie wydarzenie naprawdę dobre, zwłaszcza na lordozie po 3 plocie. Taki sygnalizowany pucik za 1 - pucik bez ograniczenia "jeden na wyzwanie", pucik w dowolnym wyzwaniu, a jak dobrze mi się wydaje cel i tak nie będzie mógł stanąć do obrony, jeżeli będzie stealthowany lub nie będzie miał ikonki.

I dlaczego nowy Viper nie jest z małej rady? Fakt, że z aktualnej bazy książkowej tylko dwie postacie martellowe mogą mieć tego traita, ale to zawsze coś i materiał do kombinowania, a tak nie ma tematu... mam nadzieje, że robiąc nowe karty Tyrellom w paczkach i deluksach nie zapomną o tym, że Tyrellowie obsadzili sobą całą radę.
kozak w necie, p**da w świecie - aktualny polski mistrz OCTGN, na żywo raz w życiu dostał się do topki
http://chomikuj.pl/VegetaZen - miejsce z paczkami kart pl jak ktoś chce pograć w agota przez OCTGN

Skeczor

Postautor: Skeczor » 24 kwie 2017, 22:44

Veguś, on był doradcą co najwyżej, ale oficjalnie nie dołączył do rady.

A pod kolorem tyrelli było trzech: Mace, Randyll i Paxter.
Obrazek

Trejo

Postautor: Trejo » 24 kwie 2017, 22:56

Ten event taki super op nie jest bo działa na broniącą postać (jak wyznaczysz postać którą omijasz,lub nie ma ikony to jest bezpieczna) po drugie broniący dorzuci do wyzwania jakiegoś szpenia i to jego poświęci zamiast grubaska który był celem wydarzenia. Żeby dobrze zagrać tą kartą trzeba dobrze wszystko rozplanować,wygolić ikony komu trzeba i jeszcze przebić się o 5. Moim zdaniem bez nowego Vipera nie ma co nim grać a pod starego hmm...na plocie 1v1 (rycerski pojedynek?) wchodzi jak w masło,pytanie tylko czy warto? Jest jeszcze opcja kładzenia przeciwnikowi grubasów za złotówke żeby wbić dorans gejma/łzy/puta/supperiora w innym wyzwaniu.

Awatar użytkownika
VegetaZen
Kontaktowanie:

Postautor: VegetaZen » 24 kwie 2017, 23:01

O faktycznie dopowiedziałem sobie chosen. Mimo wszystko event wydaje się całkiem skuteczny do grania na wąskim stole.
kozak w necie, p**da w świecie - aktualny polski mistrz OCTGN, na żywo raz w życiu dostał się do topki
http://chomikuj.pl/VegetaZen - miejsce z paczkami kart pl jak ktoś chce pograć w agota przez OCTGN

Wróć do „3. Blood and Gold”