1. CP All Men are Fools

Awatar użytkownika
VegetaZen
Kontaktowanie:

Re: 1. CP All Men are Fools

Postautor: VegetaZen » 03 mar 2017, 10:52

To pewnie wyjdzie w praniu, ale ten drawback w postaci obdarowania przeciwnika 0-2 kartami za to, że zaczyna się z 9 kasy nie wydaje się specjalnie mocny. Jak na moje kilka talii dostaje swój oczywisty plot startowy: pozdrawiamy NW na niemyśleniu : >

Pytanie czy plot będzie na tyle oczywisty, że wróci przewaga na morzu a letnie zbiory będą chętniej grane?

Ygritte jest po prostu dobra, fajnie fluffowo, że się kombi z nowym Jonem Snowem dając dosyć pewne dwa wjazdy w ataku, a i to wrzucanie z Mance'a postaci z podstępem i potrzebnymi ikonami za 3.
kozak w necie, p**da w świecie - aktualny polski mistrz OCTGN, na żywo raz w życiu dostał się do topki
http://chomikuj.pl/VegetaZen - miejsce z paczkami kart pl jak ktoś chce pograć w agota przez OCTGN

Neoptolemos

Postautor: Neoptolemos » 03 mar 2017, 11:00

Bara/KoS też się ucieszy. Może i Martelle?

Awatar użytkownika
kamron6

Postautor: kamron6 » 03 mar 2017, 12:23

Jak dla mnie plot za bardzo cierpi na Summer Harvest. Bez SH w mecie dałoby się nim grywać.

Centurion

Postautor: Centurion » 03 mar 2017, 13:08

Nocniki mają natychmiastowy orgazm jak widzą ten plot - z tego powodu już go nie lubię.
Scorpion Clan
Loyalty Above All Else

michaelius

Postautor: michaelius » 03 mar 2017, 13:19

W sumie to jakaś alternatywa dla Pentoshi, której drawback możesz nieco bardziej kontrolować.

Awatar użytkownika
szczudel
Kontaktowanie:

Postautor: szczudel » 03 mar 2017, 13:25

Ta gra będzie tak orana na Deszczach, że pomimo protektorów się zniszczy. Brak Limit raz w decku to pomyłka.
Blog Poświęcony Karcianej Grze o Tron: http://gramyotron.blogspot.com

quas

Postautor: quas » 03 mar 2017, 15:28

generalnie jestem za tym żeby przeciwnika obdarowywać tylko "wpierdolem". Dawanie mu kasy już jest słabawe...dawanie mu jeszcze kart jest jakąś katastrofą.
dla mnie głęboki klaser.

za to dla fanów deszczy -> wjazd w oczko i już mamy nowiutki, milusi plocik i 9 pieniądza bez udupiajki.
Lion Clan
Samurai*Deathseeker

Awatar użytkownika
VegetaZen
Kontaktowanie:

Postautor: VegetaZen » 03 mar 2017, 17:19

Tam jest forced reaction więc przy deszczach przeciwnik weźmie sobie kartę za nasze oczko zanim zmienimy plota. Natomiast te frakcje które nie zamierzają wygrywać wyzwań w pierwszym plocie (niektóre buildy Martella, NW, Bara?) będą szaleć na tym. Rozkaz wymarszu ma zdecydowanie mniej przyjemną karę za 9 golda.
kozak w necie, p**da w świecie - aktualny polski mistrz OCTGN, na żywo raz w życiu dostał się do topki
http://chomikuj.pl/VegetaZen - miejsce z paczkami kart pl jak ktoś chce pograć w agota przez OCTGN

Awatar użytkownika
adzio85

Postautor: adzio85 » 03 mar 2017, 17:33

Naval i Summer Hurvest powinny wrocic do lask jako 1 plot :)

quas

Postautor: quas » 03 mar 2017, 17:52

VegetaZen pisze:Tam jest forced reaction więc przy deszczach przeciwnik weźmie sobie kartę za nasze oczko zanim zmienimy plota. Natomiast te frakcje które nie zamierzają wygrywać wyzwań w pierwszym plocie (niektóre buildy Martella, NW, Bara?) będą szaleć na tym. Rozkaz wymarszu ma zdecydowanie mniej przyjemną karę za 9 golda.

na jedną kartę bym się jeszcze zdecydował. Już jeden taki letni plocik jest i wg mnie jest fajny.
chce przegrać w obronie to nie to samo co "przez turę jestem warzywem" (bo nic nie obronię, bo nie do końca wiem czy chcę atakować)
Martell (przynajmniej jak ja nim grałem) zdecydowanie woli sytuację kiedy przeciwnik nie ma kart na ręce. Najlepiej przy pustym stole (nawet obustronnie pustym)

ale grajcie, grajcie.
ja zarówno darmowym piniondzem jak i karcioszkiem nie pogardzę.
Lion Clan
Samurai*Deathseeker

Wróć do „3. Blood and Gold”