House of Thorns

bigrat

Re: House of Thorns

Postautor: bigrat » 23 paź 2017, 17:19

szczudel pisze:Jej nieunikalność
;)

Awatar użytkownika
szczudel
Kontaktowanie:

Postautor: szczudel » 23 paź 2017, 17:42

Tfu. Nielojalność :)
By było :P
Blog Poświęcony Karcianej Grze o Tron: http://gramyotron.blogspot.com

quas

Postautor: quas » 23 paź 2017, 19:08

Brienne z deluxa jest beznadziejna, do wczesniejszej wersji nawet nie podskoczy.
Drugim niedorobionym jest Jousting Knight. Jak dla mnie w slocie rycek za 2 nie wytnie Hedge Knighta. Po prostu nie.
Reszta jest mniej lub bardziej użyteczna.

Zajebista jest Babcia (CS wraca do klasera i pewnie już z niego nie wyjdzie), MVP wg mnie dla Maczugi który staje się najmocniejszą postacią w zielonej talii.
Lion Clan
Samurai*Deathseeker

picollo

Postautor: picollo » 23 paź 2017, 19:35

Postacią tak, Ale Hightower jest chyba nawet lepsze. Zwłaszcza w mecie na żonglowanie postaciami, a ostatnio prawie wszyscy dostają karty łapiące z tym synergie. Teraz przydałoby się zielonym dać coś do poświęcania swoich ludków :)
Herold z Zapchlonego Tyłka

So the answer is either 1.7 years assuming a spherical cow in a vacuum or never.

Chord

Postautor: Chord » 23 paź 2017, 20:45

Obrazek

picollo

Postautor: picollo » 23 paź 2017, 22:58

Chwilę mi zajęło załapanie o czym Ty do mnie rozmawiasz pokazując tą kartę.

Później przeczytałem treść i wypatrzyłem słówko poświęć. Radość trwała do momentu kiedy przypomniałem sobie czemu była taka słaba jak ją wydrukowali. Marshalling Action. Ograniczenie tylko do tej fazy bardzo ogranicza działanie tej karty do momentu kiedy pojawi się opcja ambushowania kart z discarda jakby były w ręce.

So the answer is either 1.7 years assuming a spherical cow in a vacuum or never.

Chord

Postautor: Chord » 23 paź 2017, 23:14

Obrazek

picollo

Postautor: picollo » 23 paź 2017, 23:18

Tak, pismo obrazkowe.
FB działa lepiej, jak jesteś w stanie wrócić postać którąś wyciągnąłeś z tyłka do ręki, albo z powrotem do discardu. Poświęcenie postaci w marshallingu daje jakieś opcje, ale to chyba trochę za mało, żeby usprawiedliwiać to the rose banner.

Awatar użytkownika
VegetaZen
Kontaktowanie:

Postautor: VegetaZen » 24 paź 2017, 00:01

Przy Hightowerze, FB+To The Rose Banner nawet zyskują sens, a jak jeszcze pan Maczuga jest na stole to już w ogóle... kombo z 5 kart, ale 3 karty z drawa i 3 powerka jest tego warte.

edit:
Mace powoduje może wystrzelić postać z Flea Bottoma tak żeby wróciła na stół na dominację (i dała kartę z Hightowera, i dała groszką Mace'owi, i odpaliła jakiś efekt np. discardowanie najsłabszej postaci na stole)
kozak w necie, p**da w świecie - ostatni polski mistrz OCTGN i throneteki, na żywo raz w życiu dostał się do topki
specjalne gratulacje na Vegety za bycie zarazem najlepszym Martellem, najlepszym NW i wygranie Sansy (na jednym turniej) - Neoptolemos

Awatar użytkownika
Breaker

Postautor: Breaker » 24 paź 2017, 09:07

i nie wrocila na spod decka tylko zostala na stole. synergia wystepuje ;)

drobne pytanie a'propos frameworku- czy ja dobrze mysle ze jezeli mace wywali postac poza faze w taxation to ona i tak wroci na poczatku plota wiec bedzie podlegac pod framework plotow?
House Martell Loyalist. Unbowed, Unbent, Unbroken.

Cunning but Brutal

"Nie pieszcze sie z aGoTem tylko nak%$&@*am jak Korwin lewakow" :D by mistrz Szczudel

Wróć do „Deluxe Expansions”