Watchers on the Wall

Skeczor

Re: Watchers on the Wall

Postautor: Skeczor » 04 kwie 2017, 09:12

Ale że nic o Wilkorach nie napisali :/ Chyba najważniejsze jest FAQ dla venoma.
Obrazek

Awatar użytkownika
Szakil

Postautor: Szakil » 04 kwie 2017, 09:17

Nie rozumiem, kto nie zabiłby dowolnej innej droższej postaci zamiast Robara? Jak ktoś już gra puty i łzy to prawdopodobnie nie gra deckiem, który byłby w stanie zatrzymać renomy na postaciach przeciwnika, a Robbar jest znacznie słabszy od typowej postaci z renomą - ma jedną ikonę i najczęściej ginie z Valara (gra ktoś 3 w talii?). Co do odciągania uwagi od starej gosi, to ją znaczniej ciężej zabić Valarem, więc target kill na nią wydaje się lepszy. Jeśli chodzi o nową gosię, to nic tak nie ściąga całego hejtu przeciwnika co ona. Więc jedyną sytuacją w jakiej wydaje mi się, że zabijałbym Robara jest sytuacja, gdy przeciwnik nie ma nic innego na stole. A jak dobiega do 15 powera, to na pewno ma lepsze cele do zabicia z groszkami na sobie.

Enstantyl

Postautor: Enstantyl » 04 kwie 2017, 13:28

Szakil pisze:najczęściej ginie z Valara (gra ktoś 3 w talii?).
Ja tam uważam że Robar to super postać gram 3x to taki Winter Festival tylko że na lato.

Chord

Postautor: Chord » 04 kwie 2017, 14:06

Robar świeżo kupiony owszem nie odciąga uwagi od nikogo. Ale jak już łyknie groszek albo dwa to przeciwnik musi się zastanawiać - czy pozwolić mu przeżyć turę. Mieć dwa groszki, a nie mieć to wielka różnica.

To świetna postać do deku - wszystko u mnie robi powery.

Awatar użytkownika
szczudel
Kontaktowanie:

Postautor: szczudel » 04 kwie 2017, 22:10

szczudel pisze:Pograłem trochę Targami i ich Zatoką Niewolników. Boost ekonomi jest niesamowity i nie przesadzam dobierając to słowo. Za jakiś czas Arbor przestanie być wyjątkową kartą i będziemy zupełnie inaczej patrzeć na "5-ki" i "6-ki". Przy takiej ekonomi jak ta Targowa deck płynie pod pełnymi żaglami. Jest kasa na postacie, drogie wydarzenia - wszystko! Nie grało mi się jeszcze tak przyjemnie w 2ED, a do końca cyklu każda frakcja będzie tak miała.

I człowiek idzie na turniej do Krakowa a deck sra się na lewo i prawo. Dziesiątki godzin grania online, testowania, optymalizowania, win ratio w granicach 70% a w realu:Dracarysów lub Smoków nie ma, a przeciwnicy odkrywają niespożyte złoża dupek/bodyguardów...
Szczudłem być :/
Blog Poświęcony Karcianej Grze o Tron: http://gramyotron.blogspot.com

Awatar użytkownika
Breaker

Postautor: Breaker » 04 kwie 2017, 23:25

wsadz wiecej drawa. na pewno nie masz go wystarczajaco duzo. kto jak kto ale targi umieja pompowac karty :)
House Martell Loyalist. Unbowed, Unbent, Unbroken.

Cunning but Brutal

"Nie pieszcze sie z aGoTem tylko nak%$&@*am jak Korwin lewakow" :D by mistrz Szczudel

Awatar użytkownika
VegetaZen
Kontaktowanie:

Postautor: VegetaZen » 04 kwie 2017, 23:51

Dziesiątki godzin grania online, testowania, optymalizowania, win ratio w granicach 70% a w realu

:D taa, znam to.

Aczkolwiek na Pyramancerze przełamałem chyba swoją klątwę, bo tam deck nie rzygł się ani razu i uczciwie mogę za swoje porażki obwiniać własne błędy (i ew. zambushowanie przez Paka 8 siły w koronie do obrony kluczowego wyzwania oj tam oj tam).
kozak w necie, p**da w świecie - aktualny polski mistrz OCTGN, na żywo raz w życiu dostał się do topki
http://chomikuj.pl/VegetaZen - miejsce z paczkami kart pl jak ktoś chce pograć w agota przez OCTGN

Awatar użytkownika
szczudel
Kontaktowanie:

Postautor: szczudel » 05 kwie 2017, 04:51

Breaker pisze:wsadz wiecej drawa. na pewno nie masz go wystarczajaco duzo. kto jak kto ale targi umieja pompowac karty :)

Testy pokazały, że musiałem discardować i przy rezerwie równej 8. Nie dało się już więcej Drawa wsadzić, chyba, że Funreal Pyre i Dragon Tail ale to już bym rozmywał deck.
Teraz jak wyszedł Box, czas na nowe eksperymenty, ale znając życie wszystko będzie płynąć w testach a na turnieju to przeciwnikom wpływają duplikat i Silver bullety na daną sytuację na stole. Trudno, czas na Battle in Blackwater Bay. Znając życie wsadzę to do decku i odpalając bardziej siebie pokaram niz przeciwnika.
Blog Poświęcony Karcianej Grze o Tron: http://gramyotron.blogspot.com

Awatar użytkownika
Szakil

Postautor: Szakil » 05 kwie 2017, 07:16

Funeral Pyre jest chyba najważniejszą częścią targaryenowego drawa, nie wiem jak można sobie nim deck rozmywać. Jeśli chodzi o to, że aleja cieni tapuje house kartę to nie jest specjalna tragedia.
A Balckwater nadaje się do większości talii. Nie duplikujesz swoich postaci, tylko trzymasz duplikaty na ręce. Przeciwnik się duplikuje - zagrywasz blackwatera, a potem się duplikujesz. Przeciwnik się nie duplikuje - valara raczej nie zagra, bo zamordowałby wszystkie postacie i sobie i przeciwnikowi, zostając przy tym z 2 golda z plota. A jak tylko wyskakuje z duplikatami wiadomo jaki plot zagrać następny - jak się trafi blackwaterem na valara to wymorduje się pewnie cały stół, ale samemu ma się więcej złota na plocie na odbudowę.
Osobiście blackwater wygrał mi więcej gier niż moje własne umiejętności. Do tego nigdy mnie własny blackwater nie zgnoił.

Awatar użytkownika
Germanus

Postautor: Germanus » 05 kwie 2017, 09:13

słuchaj Szakila, tak właśnie grasz BB. Wrzucasz tylko bodygarda jak masz

Wróć do „Deluxe Expansions”