Watchers on the Wall

heimdall89

Re: Watchers on the Wall

Postautor: heimdall89 » 07 kwie 2017, 01:52

VegetaZen pisze:To tylko powtórka z Serca Bożego Gaju :D . Swoją drogą, wspominam sobie wszystkie płacze Bowena Marsha, że nie mają zapasów, że jest bieda, że trzeba ograniczać racje itd i spoglądam na tego szeregowego budowniczego za 1... chyba wiem jak do tego doszło, że zapasy straży się kończą (inb4 mocne słowa jak na Vegetę :lol: )

Św. Mikołaj musi dużo jeść.

Awatar użytkownika
Paku

Postautor: Paku » 07 kwie 2017, 06:15

heimdall89 pisze:
VegetaZen pisze:To tylko powtórka z Serca Bożego Gaju :D . Swoją drogą, wspominam sobie wszystkie płacze Bowena Marsha, że nie mają zapasów, że jest bieda, że trzeba ograniczać racje itd i spoglądam na tego szeregowego budowniczego za 1... chyba wiem jak do tego doszło, że zapasy straży się kończą (inb4 mocne słowa jak na Vegetę :lol: )

Św. Mikołaj musi dużo jeść.

To nie jest Św. Mikołaj tylko George Martin!
The best clansmen player 2016!
Probably the best clansmen player 2017! No longer probably :)
Pyra-champion 2017!

Wiewiór

Postautor: Wiewiór » 07 kwie 2017, 08:11

No nie wiem, koleś z obrazka nie wygląda na pijanego :P

Skeczor

Postautor: Skeczor » 09 kwie 2017, 00:02

Ja mam i swój ezgemplarz. Łi...

Pudełko znowu jest kawałkiem papieru. Jayne Pool ma ten sam błąd co Budowniczy na Murze "akcja wystawiania".
Obrazek

Awatar użytkownika
VegetaZen
Kontaktowanie:

Postautor: VegetaZen » 09 kwie 2017, 00:39

Błędy na kartach, które nie opuszczą klasera nie są uciążliwe... chociaż czytałem opinie, że to dobra karta. Nie wiem, niby faktycznie łatwo uruchamia Robba i nabija groszki grubej Kaśce, ale na taką miernotę tracić w miejsce w puli low-cost Starkiem?

edit: doczytałem, że ona poświęca się tylko w mobilizacji. To już w ogóle nie wiem czym się zachwycać.
kozak w necie, p**da w świecie - aktualny polski mistrz OCTGN, na żywo raz w życiu dostał się do topki
http://chomikuj.pl/VegetaZen - miejsce z paczkami kart pl jak ktoś chce pograć w agota przez OCTGN

Awatar użytkownika
kamron6

Postautor: kamron6 » 09 kwie 2017, 07:39

Ona się może przydać: przykładowo do uruchomienia grubej kaśki, a potem zwrócenia jej duplikatu. Gdyby ot tak uruchamiałaby Robba to była by must have, teraz będzie w bardzo niewielu taliach x1.

Chord

Postautor: Chord » 09 kwie 2017, 11:40

Recykling duplikatu dla jakiejś naprawdę grubej Lady może być tem, co ratuje życie w grze na deckach z Valarem.
No i jest to tania bicona z companionem (mniejsza o Bułę, można ją wyciągać z Ulicy Jedwabnej).
Nie skazywałbym Jeyne na klaser, to bardzo ciekawa utility postać.

edit.

Nie mówiąc już o pewnej dualności kosztu - można jej użyć jako roszczeniochłona za 2 - dobrego też do wystawienia w setupie, ale w fazie desperackiego topdeckowania można służyć, za, np - corsetową Kaśkę za 6 z discarda, albo Aryę za 5.
Kiedy masz karty, a bark Ci pieniędzy to robi za uzupełnienie wydatków, a kiedy nie ma co wystawić, za to gotówki są nadmiary to zrzuci się po potrzebny recykling.

Wróć do „Deluxe Expansions”