Lions of Casterly Rock

Skeczor

Re: Lions of Casterly Rock

Postautor: Skeczor » 18 lis 2016, 09:52

VegetaZen pisze:Co się stało z tym pudełkiem polskiej wersji? Czemu jest taka kolosalna różnica w zestawieniu z wilkami : o ?

Karty i tak idą do klaserów, więc zrobili pudełko w tańszej wersji. Ponieśli mniej kosztów :P
Obrazek

kempy

Postautor: kempy » 18 lis 2016, 09:54

Skeczor pisze:
VegetaZen pisze:Co się stało z tym pudełkiem polskiej wersji? Czemu jest taka kolosalna różnica w zestawieniu z wilkami : o ?

Karty i tak idą do klaserów, więc zrobili pudełko w tańszej wersji. Ponieśli mniej kosztów :P

Ale cena została ta sama. :D
L5R Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe
DT:R ♣ Law Dog Deputy ♠ Harrowed

Awatar użytkownika
VegetaZen
Kontaktowanie:

Postautor: VegetaZen » 18 lis 2016, 12:05

Ehh, ja byłbym gotów dopłacić te 10-15 zł żeby mieć ładniejsze pudełko do trzymania czegoś tam, a tak to pudełko lwów wygląda jakbym sam je sobie wydrukował. Ja się co do puli kart ogólnie zgadzam, aczkolwiek regularność i ilość ciekawych kart w chapter packach by mnie w pełni zaspokoiła. Następny chapter jest ciekawy - valar, świta Renliego, korona do nieklękania w ataku dla szybkiego Eddzia, triiconowa masoneria dla straży, jaqen i wyspa kruczków, wkurza mnie tylko że znowu na niego czekamy skoro od dawna zalega już w magazynie Galakty.
kozak w necie, p**da w świecie - ostatni polski mistrz OCTGN i throneteki, na żywo raz w życiu dostał się do topki
specjalne gratulacje na Vegety za bycie zarazem najlepszym Martellem, najlepszym NW i wygranie Sansy (na jednym turniej) - Neoptolemos

Awatar użytkownika
szczudel
Kontaktowanie:

Postautor: szczudel » 18 lis 2016, 12:28

JEśli chodzi o DE. Jesli idą w budżetowe opakowanie (budżetowe dla wydawcy nie graczy) to niech się nie wygłupiają z tak dużym pudełkiem. Niech dadzą trochę większe opakowanie niż to na CP i tyle. Skoro i tak je wyrzucę to lepiej aby mógł chociaz mieć wybór by w nich w nich karty trzymać w jakimś większym kartonie. To co jest nie nadaje się zupełnie do niczego.
Blog Poświęcony Karcianej Grze o Tron: http://gramyotron.blogspot.com

michaelius

Postautor: michaelius » 18 lis 2016, 12:43

kempy pisze:
Skeczor pisze:

Ale cena została ta sama. :D

W sumie to chapter packi podrożały ostatnio.

Awatar użytkownika
szczudel
Kontaktowanie:

Postautor: szczudel » 21 lis 2016, 09:52

Fajne combo mnie ostatnio trafiło.
Deszcze Castamere, Chella, Wildfire. Czy muszę dodawać coś jeszcze ? :)

Awatar użytkownika
MJT

Postautor: MJT » 21 lis 2016, 10:03

Moje ulubione, jeszcze tylko poprawiam Próba Walki gdy wraz z Chella atakuje Cersei :lol:
Na ostatnim turnieju Stack poznał moc tego zagrania w jedną ture stracił cały stół 7 czy 8 postaci.

Awatar użytkownika
szczudel
Kontaktowanie:

Postautor: szczudel » 21 lis 2016, 10:50

To już zakrawa o sadystyczne skłonności.

michaelius

Postautor: michaelius » 21 lis 2016, 11:05

Valarze przybywaj :D

Awatar użytkownika
Breaker

Postautor: Breaker » 21 lis 2016, 11:09

oj nie wiem czy wszyscy beda tak bardzo zadowoleni z valara. z gier "wygralem bo dociagnalem wiekszych grubasow" moze sie zmienic w "wygralem bo dociagnalem duplikat, a ten mieczak po drugiej stronie nie" :)
House Martell Loyalist. Unbowed, Unbent, Unbroken.

Cunning but Brutal

"Nie pieszcze sie z aGoTem tylko nak%$&@*am jak Korwin lewakow" :D by mistrz Szczudel

Wróć do „Deluxe Expansions”