6.CP Tyrion's Chain

Awatar użytkownika
Germanus

Re: 6.CP Tyrion's Chain

Postautor: Germanus » 07 lis 2016, 16:16

chodzi o to, że oni nic nie muszą ;)

Awatar użytkownika
VegetaZen
Kontaktowanie:

Postautor: VegetaZen » 07 lis 2016, 18:01

Znaczy zakładając że trzymają się swojego głównego schematu (https://www.fantasyflightgames.com/en/n ... of-growth/) to pierwsze dwa cykle wyrotowują razem z pierwszą paczką ósmego cyklu, więc przed pojawieniem się ostatniego deluxa - cóż NW lub Targi będą musieli jakoś to znieść : >
kozak w necie, p**da w świecie - aktualny polski mistrz OCTGN, na żywo raz w życiu dostał się do topki
http://chomikuj.pl/VegetaZen - miejsce z paczkami kart pl jak ktoś chce pograć w agota przez OCTGN

Olo

Postautor: Olo » 07 lis 2016, 21:52

Stawiam że ostatni deluxe dostaną Martelle a tuż przed nimi pewnie GJ
"Martelle nie robią nic ale są w tym bardzo dobrzy" - Breaker

Skeczor

Postautor: Skeczor » 07 lis 2016, 22:08

Tyrelle, Tyrelle będą ostatni. Jeśli chodzi o fabułę sagi ;)

Przy okazji, są już jakieś ploteczki nt. kolejnego cyklu i deluxa?
Obrazek

Awatar użytkownika
VegetaZen
Kontaktowanie:

Postautor: VegetaZen » 08 lis 2016, 02:08

Pewne póki co jest to że każdy cykl skupia się na kolejnych książkach... czytam sobie właśnie starcie królów i ten wczorajszy spoiler kart z dodatku rozbawił mnie o tyle że właśnie byłem na rozdziałach z Robarem Roycem, poznaniem przez Jona Qhorina Półrękiego na Pięści Pierwszych Ludzi czy Esgred, których z serialu kojarzyć nie miałem prawa. Fluffy 100% (abstrahując że są to rozdziały z mniej więcej połowy książki zawarte w ostatniej paczce cyklu).

Po samych kartach z deluksów można wywnioskować, że są to frakcje które fabularnie dołączają do wojny chronologicznie - Starkowie i Lannisterowie w walkę "o tron" angażują się w pierwszej części sagi i mamy idealne uzupełnienie luk pierwszego cyklu - Blackfish, Jon i jego dary dla Aryi, teraz wojownicy z klanów, maruderzy Gregora, wojenny Tywin. W Starciu Królów do walki dochodzą Tyrellowie i Baratheonowie z czego o ile książkowe wątki Tyrellów dosyć szczegółowo są zawarte w tym cyklu (Przeprawa nad Gorzkim Mostem, Oto moje roszczenia, Robar Royce, Rycerze lata itd.) o tyle Baratheon ma ogromne luki. Będąc na bieżąco z książką bardzo łatwo to wyniuchać :lol: , więc jestem całkiem przekonany, że z trzecim deluksem dostaniemy Baratheonów w których będzie: Plama, statki Stannisa, pewnie alternatywne droższe wersje Davosa i Mellisandre, lord Penrose, Swan, Koniec Burzy (coś jak Winterfell z wilków : >?), synowie Davosa, Florentowie, wydarzenia z rodzeniem upiorków. Są to motywy zbyt umyślnie pominięte w obecnym cyklu.

Wydaje mi się, że jest w tym sens.
kozak w necie, p**da w świecie - aktualny polski mistrz OCTGN, na żywo raz w życiu dostał się do topki
http://chomikuj.pl/VegetaZen - miejsce z paczkami kart pl jak ktoś chce pograć w agota przez OCTGN

Olo

Postautor: Olo » 08 lis 2016, 08:16

Następni będą bara potem targi a na koniec gj i martelle
"Martelle nie robią nic ale są w tym bardzo dobrzy" - Breaker

Skeczor

Postautor: Skeczor » 08 lis 2016, 08:29

Vegeta, gdybyśmy mieli iść całkowicie na 100% z książką, to Martellowie w pierwszym cyklu może by z jedną kartę dostali. A synów Davosa było tyle, że może kiedy im się postacie skończą, to się pojawią ;) A no i propsy za czytanie książki :D

Tyrellowie będą ostatni, bo oni jako ostatni zyskali na znaczeniu (czyli byli na wrzodem na tyłku dla Lannisterów). Ale nie ma co gdybać, lepiej grajmy w karty.
Obrazek

Awatar użytkownika
sokles

Postautor: sokles » 08 lis 2016, 08:31

Olo pisze:Następni będą bara potem targi a na koniec gj i martelle

Tyrelów nie przewidziano ?? :lol:
Fracas Champion 2016

Stahleck 2016 Top4

Bo mózg to nie wszystko.

Brutal but Cunning

Awatar użytkownika
Breaker

Postautor: Breaker » 08 lis 2016, 08:42

niestety, obawiam sie ze olo moze miec racje. ktos musi byc ostatni i pewnie beda to martelle jako ostatni z ksiazki. trzeba zacisnac zeby i ostrzyc wlocznie w ciszy :)
House Martell Loyalist. Unbowed, Unbent, Unbroken.

Cunning but Brutal

"Nie pieszcze sie z aGoTem tylko nak%$&@*am jak Korwin lewakow" :D by mistrz Szczudel

Awatar użytkownika
kamron6

Postautor: kamron6 » 08 lis 2016, 08:50

Mnie się wydaje, że Bara teraz nie będzie - z prostego powodu, "za dużo" zamienników ważnych postaci (Stannis, Davos).
Tyrelle i Martelle są fabularnie za późno.
Będzie albo NW albo Targi, a patrząc na jak dziwne karty dostają Targi to typuję Targów.

Wróć do „2. War of the Five Kings”