[WARSZAWA, Joust/Melee] Małe Ptaszki, Panda Post Gaming Store Championship, 2017-04-22/3

Tutaj wrzucajmy informacje o Store Championshipach zwanych Mistrzostwami Sklepów
Luka_Brazzi

[WARSZAWA, Joust/Melee] Małe Ptaszki, Panda Post Gaming Store Championship, 2017-04-22/3

Postautor: Luka_Brazzi » 03 mar 2017, 13:57

Kochani,

ponieważ FFG z miłością i zrozumieniem potraktowało nas wszystkich dość olewczo zestawy Store'owe dostaliśmy dopiero niedawno.
Marzec jest miesiącem turniejów (Łódź, Poznań, Madryt i potem Szczecin na Prima Alcoholis) dlatego postanowiliśmy ugościć was dopiero w kwietniu.
Niestety część z was obchodzi święta więc pozostaje tylko koniec miesiąca.
Gdzie?
Bookhouse Cafe, Świętokrzyska 14

Kiedy?
22 kwietnia (sobota) - Joust
23 kwietnia (niedziela) - Melee

Ile?
35 PLN

Nagrody
1 miejsce Joust - Bye na Regionalsach, mata Panda Post Gaming :)
1-4 miejsce Joust - Maty od FFG
wszyscy - Promki FFG, Promki PPG
Sansa - Mata Close Call

1 miejsce Melee - mata FFG (niespodziankowa :D)
1-4 miejsce Melee - Promki FFG, Promki PPG
wszyscy - Promki FFG
Sansa - jeszcze nie wiemy :D

Limit miejsc zwyczajowo 50 osób. Tym razem nie zapowiadają się żadne operacja i ponownie postaramy się ściągnąć rysowników (Greg Bobrowski, Gracjana Zielińska, Tomek Larek i może ktosik jeszcze).

Zgłoszenia wyłącznie majlem na pandapostgaming@gmail.com

Sędziowanie Don Jemiołło (kiedy trzeba kogoś miłego), Ja (jeżeli trzeba kogoś niemiłego)

Zgłoszeni:
1. Neo
2. Karh
3. VegetaZen
4. Michaelius
5. Orka
6. Lupin
7. JoJo
8. Barney
9. Zuzolek
10. Kingmaker
11. Remko
12. Kuc
13. Lewy
14. Sobi
15. Gzik
16. Kuc
17. Ajakdwalin
18. Picollo
19. Keil
20. Arteusz
21. Adzio
22. Edmund B.
23. eM
24. Michałku
25. Wosho
26. Feanor
27. Seba_stian
28. WWR
29. Kozak
#moribundziewróć

Awatar użytkownika
Majesty

Re: [WARSZAWA, Joust/Melee] Małe Ptaszki, Panda Post Gaming Store Championship, 2017-04-22/3

Postautor: Majesty » 03 mar 2017, 14:07

O kurde... w tym samym terminie co Częstochowa? ;/ Nie dogadacie się jakoś z wuherem, żeby się to nie pokrywało? :D

Luka_Brazzi

Re: [WARSZAWA, Joust/Melee] Małe Ptaszki, Panda Post Gaming Store Championship, 2017-04-22/3

Postautor: Luka_Brazzi » 03 mar 2017, 14:15

Niestety. Nie mamy jednak jak zmienić daty bo jest to jedyny moment kiedy możemy zorganizować imprezę.
#moribundziewróć

Awatar użytkownika
Seba_stian
Kontaktowanie:

Postautor: Seba_stian » 03 mar 2017, 18:34

Rzucam info w Olsztynie ;)
Myślę, że i tym razem zawitamy do Warszawy ;)
"...every man dies, not every man really lives..."

barney72

Postautor: barney72 » 05 mar 2017, 16:45

Prosze o dopisanie najstarszej Sansy swiata :lol:

Luka_Brazzi

Postautor: Luka_Brazzi » 15 mar 2017, 11:51

Nieśmiało mogę zapowiedzieć, że wpadnie Greg Bobrowski. Wiem, że miał być poprzednio, ale kruca... do 3 razy sztuka :D
#moribundziewróć

Awatar użytkownika
Lewy

Postautor: Lewy » 23 mar 2017, 13:07

Skavciu, oczywiście Majdan in. Mam też zapowiedzianą grupę 3-8 osób z Bałtyków (meta estońska).

Luka_Brazzi

Postautor: Luka_Brazzi » 24 mar 2017, 09:23

Cieszysz me serce. Wolałem was nie wpisywać tak po prostu bo Ty ciągle w rozjazdach :)
#moribundziewróć

wuher44

Postautor: wuher44 » 25 mar 2017, 13:06

Luka_Brazzi pisze:Niestety. Nie mamy jednak jak zmienić daty bo jest to jedyny moment kiedy możemy zorganizować imprezę.

Wosho cudotwórca udało mu się zorganizować turniej w maju nie psując przy okazji planów innym organizatorom turniejów. A co lepsze Ty też się na niego zapowiedziałeś. Mnie zapewniałeś, że w maju się nie da bo za późno i, że nie znajdziesz czasu. Ciekawe. Jak widać dla chcącego nic trudnego.
Majesty pisze:O kurde... w tym samym terminie co Częstochowa? ;/ Nie dogadacie się jakoś z wuherem, żeby się to nie pokrywało? :D

Ja próbowałem się dogadać, ale zostałem olany. Niestety plany Skavena są ważniejsze od planów innych.
Życzę udanej imprezy.
Dwa razy wygrałem (w tym raz po pijaku) z :

"Fracas Champion 2016

Stahleck 2016 Top4"
:mrgreen:

Luka_Brazzi

Postautor: Luka_Brazzi » 28 mar 2017, 13:09

wuher44 pisze:(...)

Wielką przyjemność mi Twój post sprawił. Naprawdę. Jadzik, uszczypliwości i wycieczki personalne. Cudowny. Naprawdę perełka.
Nie mam specjalnie ochoty na dyskutowanie z Tobą, bo oczywiście masz rację, jestem zły, fałszywy, niedobry i podły.
Odwołam się tylko do Twojego komentarza, że zgłosiłem się na turniej Wosha Cudotwórcy. Najwyraźniej dla niego nie jest problemem organizacja
Store'a w trakcie sezonu Regio, nie moja sprawa, chciałbym jednak, żebyś zwrócił swoje nieomylne i oceniające oczka na daty. Wosho Cudotwórca robi imprezę jednodniową, mnie potrzebne są dni dwa. Wiem, trudno to zrozumieć, ale czasem okazuje się, że tylko jeden dzień z dwóch w trakcie weekendu jest zajęty sprawami poza karcianymi.
Tyle jeśli chodzi o dyskusję z Tobą.

Jeśli zaś idzie o komentarz... co zrobić. Powiedziałem Ci, że jest to jedyny termin kiedy mogę zorganizować imprezę, powiedziałem Ci też, że robisz z igły widły. Jeżeli Twój wielki turniej Częstochowski jest zagrożony przez mały (bo jeden z kilkunastu w całej Polsce) store championship może zastanów się czy powinieneś go w ogóle organizować. Ja nie miałbym pretensji gdyby do mnie przyjechało tylko 10 osób bo reszta wyruszyłaby na południe walczyć o chwałę, może wtedy bym nawet zagrał sam, zamiast prowadzić imprezę.
Wydaje mi się, że zapomniałeś o jednej rzeczy. Organizacja turnieju to nie jest konkurs na długość ptaszka, tylko coś co się robi dla przyjemności innych graczy (przede wszystkim) i swojej (w dużo mniejszym stopniu). Szkoda, że zrezygnowałeś z Odpustu, ale Twoja wola. Skoro uważasz, że mój ptaszek grozi wielkością Twojego ptaszka... takie życie.

Żeby nie było, że to tylko utarczki Wuhera ze mną.
Jeszcze nie wiem w jaki sposób to ułożę, ale w trakcie turnieju będą do wygrania maty z Różanym Traktem Grega Bobrowskiego i jako side event mogę zaproponować wszystkim zainteresowanym po swissie Misia i Dziewcę Cud (format opracowany przez MŚ Aiorię i grany w trakcie Bitwy o Mur w Madrycie).
#moribundziewróć

Wróć do „Mistrzostwa Sklepów”