[BIELSKO-BIAŁA, joust] - Store Championship, 5, marca 2016, Centrum Hobbystyczne "Strefa"

Tutaj wrzucajmy informacje o Store Championshipach zwanych Mistrzostwami Sklepów
Awatar użytkownika
MiSiO

[BIELSKO-BIAŁA, joust] - Store Championship, 5, marca 2016, Centrum Hobbystyczne "Strefa"

Postautor: MiSiO » 22 lut 2016, 09:53

Godzina startu: 11:30
Planowane zakończenie: ok. g. 18
Format: Rozgrywka 1v1, Talie standardowe
Ranga turnieju: Competitive - poziom zaawansowany
Dopuszczone dodatki: wszystkie dodatki małe i specjalne, które ukażą się do dnia turnieju

Wpisowe:Zależne od liczby uczestników: 4 graczy - 90 zł, 5 graczy - 75 zł, 6 graczy - 65 zł, 7 graczy - 50 zł, 8 graczy - 45 zł, 10 graczy -35 zł, 12+ graczy - 30 zł (wynika to z ceny zestawu turniejowego - więcej informacji u prowadzącego turniej). Od trzynastego gracza do puli nagród dodane będą bony rabatowe w wysokości 20zł za każdego gracza powyżej 12 uczestników turnieju. Bony będą losowane wśród uczestników bez względu na zajętą pozycję. Gracz może wylosować tylko jeden bon.
Rundy: rundy w liczbie zależnej od liczby graczy:
* 4-8 graczy - 3 rundy w systemie szwajcarskim, bez finałów
* 9-12 graczy - 4 rundy w systemie szwajcarskim, bez finałów
* 13-24 graczy - 4 rundy w systemie szwajcarskim + finały Top4 rozgrywane w systemie podwójnej eliminacji (double elimination)
* 25-32 graczy - 4 rundy w systemie szwajcarskim + finały Top8 rozgrywane w systemie podwójnej eliminacji (double elimination)
* 33 i więcej graczy - 5 rund w systemie szwajcarskim + finały Top8 rozgrywane w systemie podwójnej eliminacji (double elimination)

Informacje podstawowe:

Strefa Gry wraz z ekipą lokalnych graczy kolekcjonerskiej gry karcianej: Gra o Tron, zaprasza na specjalny turniej: Store Championships 2016! Pierwsze Mistrzostwa Sklepu w Grze o Tron. Te szczególne rozgrywki dadzą graczom możliwość powalczenia o tytuł Mistrza sklepu 2016 Smile
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia sklepu w ten dzień - będzie możliwość obserwacji i nauki tej gry! A jak się gra spodoba, to może być Wasze nowe hobby!
W tym turnieju w puli nagród znajdzie się specjalny zestaw z nagrodami, wraz z tytułem dla Mistrza Sklepu 2016, oraz specjalną kartą dla niego uprawniającą do 1-rundowego Bye na wybranym turnieju Regional Championships 2016.
Przebieg turnieju:

Przed przystąpieniem do rozgrywek przy zapisach w dniu turnieju uczestnicy muszą oddać prowadzącemu turniej spisy talii, którymi będą grać podczas tego turnieju. Spis powinien być czytelny, na kartce formatu A4.
Mecze rozgrywane są w rundach, których liczba zależy od liczby uczestników turnieju:
* 4-8 graczy - 3 rundy w systemie szwajcarskim, bez finałów
* 9-16 graczy - 4 rundy w systemie szwajcarskim, bez finałów
* 17-24 graczy - 4 rundy w systemie szwajcarskim + finały Top4
* 25-32 graczy - 4 rundy w systemie szwajcarskim + finały Top8
Przewidziany czas na jedną rundę gry: 55 minut.
Turniej zostanie rozegrany po zgłoszeniu się do momentu zamknięcia zapisów przynajmniej czterech osób.
Zakończenie turnieju planowane jest ok. g. 21:00
W nagłych przypadkach organizator zastrzega sobie prawo zmiany warunków turnieju jak i jego odwołanie.
Nagrody:

Zwycięzca turnieju otrzymuje: Plakietkę drewnianą z uwiecznionym tytułem Mistrza Sklepu 2016, oraz kartę uprawniającą do otrzymania 1-rundowego Bye na wybranym turnieju Regional Championships 2016.
Gracze, którzy zajmą miejsca 1 do 4 otrzymują: playmatę przedstawioną na zdjęciu poniżej
Gracze, którzy zajmą miejsca od 1 do 8 otrzymują: pudełko do przechowywania kart
Gracze, którzy zajmą miejsca od 1 do 32 otrzymują: kartę promocyjną Orle Gniazdo
Warunkiem koniecznym do uzyskania nagród w tym turnieju jest rozegranie więcej niż połowy rund tj. w przypadku ilości rund 3 konieczne jest rozegrania 2 rund. W przypadku 4 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 5 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 6 rund konieczne jest rozegranie 4 rund. 7 rund konieczne rozegranie 4 rund itd.
Za rundę nierozegraną uważa się taką rundę w której:
- gracz nie podejmie gry tj. podda się bez gry,
- podda się w czasie krótszym niż 1/2 czasu przewidzianego na rundę,
- w każdym przypadku jeżeli tak zadecyduje sędzia turnieju.

Suchy

Re: [BIELSKO-BIAŁA, joust] - Store Championship, 5, marca 2016, Centrum Hobbystyczne "Strefa"

Postautor: Suchy » 29 lut 2016, 17:13

Jakaś lista zgloszonych jest może? Myślałem nad pojawieniem się, ale jak mają być 4 osoby i wyjsciówka po 90 zeta to nie da rady w moim przypadku. Pozdro, mam nadzieje bedzie wiecej osób :-)
You ll pay the iron price.

Czerwonym - ŚMIERĆ !

Awatar użytkownika
MiSiO

Re: [BIELSKO-BIAŁA, joust] - Store Championship, 5, marca 2016, Centrum Hobbystyczne "Strefa"

Postautor: MiSiO » 29 lut 2016, 17:23

Nie ma takiej listy. Z Bielska będzie parę osób, Z Jaworzna się ktoś zapowiadał, z Mikołowa będzie 1-2 osoby, będę ja na pewno. D sporej grupy graczy z okolicy nie mam po prostu kontaktu, więc się okaże na miejscu i tyle.

Na pewno będzie więcej osób niż na małych turniejach.

Luka_Brazzi

Postautor: Luka_Brazzi » 29 lut 2016, 17:46

Chyba, że wam ludzie na Małe Ptaszki pojadą :D
#moribundziewróć

Awatar użytkownika
MiSiO

Postautor: MiSiO » 29 lut 2016, 18:59

Jak ktoś nie chce się fatygować na sklepu obok to się na pewno to Warszawy nie pofatyguje... A Ci, którym dwa dni to za dużo, idealnie pasuje BB.

Większą konkurencją będzie IEM w Spodku.

Suchy

Postautor: Suchy » 29 lut 2016, 20:50

E-sport to the game :-P w takim razie Misio myślę że wstępnie postaram się wpaść, spróbuję wyciągnąç jeszcze kogoś z Kato.
You ll pay the iron price.

Czerwonym - ŚMIERĆ !

quas

Postautor: quas » 29 lut 2016, 22:59

przy 2-dniowym Joust w Wawie to byłaby jakas alternatywa.
ale przy 1 dniowym jednak pofatyguje sie do Stolycy.
Lion Clan
Samurai*Deathseeker

Awatar użytkownika
MiSiO

Postautor: MiSiO » 29 lut 2016, 23:34

Ja będę w BB. Suchy - będzie fajnie, wpadaj i weź kogoś.

Awatar użytkownika
Germanus

Postautor: Germanus » 06 mar 2016, 12:11

i jak poszło?

Awatar użytkownika
MiSiO

Postautor: MiSiO » 06 mar 2016, 13:06

Byłem drugi. Wygrali Bara. Przegrałem z nimi 13:15... Tyrell są w końcu świetni.

Wróć do „Mistrzostwa Sklepów”