Podcast ep. 6

Tematy i rozmowy dotyczące Podcastu Małe Ptaszki
Awatar użytkownika
Paku

Re: Podcast ep. 6

Postautor: Paku » 09 lut 2016, 14:22

Ten epizod można było ładnie podzielić na dwie godzinne części, co by dało sporo
The best clansmen player 2016!
Probably the best clansmen player 2017! No longer probably :)
Pyra-champion 2017!

Luka_Brazzi

Postautor: Luka_Brazzi » 09 lut 2016, 14:34

Wiem, że zostanie to odebrane jako niesamowita złośliwość z mojej strony, ale nie tak planuję tę wypowiedź :)

Kochani. W odtwarzaczach jest guziczek PAUSE/PLAY. Mają też taki rysunek ||> mniej więcej.
Naciskacie go. Kiedy znowu chcecie posłuchać (na przykład dzień później), naciskacie znowu.
W ten sposób domowym sposobem dzielicie odcinek na dowolną ilość pododcinków.

A teraz na serio. Czasem jest tak, że odcinki będą dłuższe. Musimy z tym żyć.
@Olgierd Akurat ten pomysł to dość prosta sprawa. Będę tak robił

@MiSIO Przepraszam, jakoś się języki rozpuściły, irytacja się pojawiła

@Krzysztof Wyraźnie widać, że nie spotkałeś nas jeszcze. Zapanowanie nade mną i Jemiołem jest niemożliwe.
Mimo to Świder się stara.
#moribundziewróć

Awatar użytkownika
jim

Postautor: jim » 09 lut 2016, 14:50

He he ja mam tą pauzę już od pięciu dni chyba i nie mogę dokończyć. Moim zdaniem 4 osoby w jednym nagraniu do maks. Już przy 3 czasem robi się chaos.
#naczelnyhejternocnikow

bo NW śmierdzą

Krzysztof.J

Postautor: Krzysztof.J » 09 lut 2016, 15:18

Luka_Brazzi pisze:
@Krzysztof Wyraźnie widać, że nie spotkałeś nas jeszcze. Zapanowanie nade mną i Jemiołem jest niemożliwe.
Mimo to Świder się stara.

Mimo wszystko będę szukał waszej zmiany w następnym podcascie :) I tak, nie miałem okazji was poznać bo jestem graczem drugiej edycji. Pierwsza mnie omineła można by powiedzieć.

Awatar użytkownika
adzio85

Postautor: adzio85 » 09 lut 2016, 19:31

Dla mnie jak zawsze bylo dobrze ;) ale ja nie lubie czepiac sie szczegolow. Ja tam odsluchalem i mysle sobie: kurde ale lenie skrocili odcinki...a potem cojapacze?! 2h ? Mi pasują i 3h. Przecież w dowolnym momencie można zapauzowac :)

Wiktor

Postautor: Wiktor » 10 lut 2016, 11:02

bardzo lubie ten podcast i chciałem posłuchać wosha do końca ale jednak chrupanie to za dużo, strzelanie z puszki i pozdrowionka tez spoko. Dzięki wielkie za pierwsze 5 odcinków słuchałem z ogromną przyjemnością.

Jemioł

Postautor: Jemioł » 10 lut 2016, 12:31

Wiktor pisze:bardzo lubie ten podcast i chciałem posłuchać wosha do końca ale jednak chrupanie to za dużo, strzelanie z puszki i pozdrowionka tez spoko. Dzięki wielkie za pierwsze 5 odcinków słuchałem z ogromną przyjemnością.

Wszystko jest winą niesprzyjających warunków (Skaven uprzedzał, że ze studia musieliśmy się na czas nagrania wynieść do pokoju, w którym jak się okazało były orzeszki i picie :P) i Sajmona oczywiście.

Następnym razem, gdyby się znów okazało, że studio nie jest dostępne, postaramy się o coś niechrupiącego na ostatnie pół godziny :)

Jak ktoś jeszcze nie wie - jesteśmy też na FB ("Małe Ptaszki" z dopiskiem radio station :ugeek: ), proszę subskrybować to zrobimy drugi konkurs (na pierwszy mamy jak na razie zero zgłoszeń...).

Awatar użytkownika
fruszu

Postautor: fruszu » 10 lut 2016, 13:26

Przyznam, że mi luźna konwencja odpowiada. Dzięki temu płynnnie to wszystko wychodzi i naturalnie, a off-topy, które się zdarzają, nie są odległe od głównych wątków i niemal zawsze dotyczą Gry o Tron (z mojej znajomości z innymi podcastami wiem, że nie jest to normą ;)). Moim zdaniem dobrą robotę robi Lewy, który mówi rzeczy w stylu "skończmy może ten temat, bo nie wszystkich to interesuje" albo "może przeczytaj Świdrze kartę, żeby wszyscy wiedzieli o czym mówisz". I taka ilość nadzorowania mi wystarcza.
Co nie wyklucza tego, o czym pisał Olgierd. Zaznaczenia kiedy i co ma się wydarzyć. Podoba mi się, że we wstępie mówicie, o czym będzie odcinek i chyba nawet się tego trzymacie (nie zauważyłem, by nie).

Co do długości Małych Ptaszków to wolę się nie wypowiadać.

Awatar użytkownika
Olgierd

Postautor: Olgierd » 10 lut 2016, 13:52

fruszu pisze:Co do długości Małych Ptaszków to wolę się nie wypowiadać.

pun not intended

mateusus

Postautor: mateusus » 11 lut 2016, 08:32

Tak z ciekawości. Jak wyglądałaby sprawa rankingu Galakty w przypadku połączenia Fracasa z nationalsami? Każdemu (w tym gościom zza granicy) trzeba byłoby zakładać konto w systemie?

Wróć do „Podcast Małe Ptaszki”