Greyjoy - nie gadamy, nak*$#!^my!! ;)

Dyskusja o wszystkich aspektach karcianej Gry o Tron w wersji 2.0
Awatar użytkownika
VegetaZen
Kontaktowanie:

Re: Greyjoy - nie gadamy, nak*$#!^my!! ;)

Postautor: VegetaZen » 22 sty 2018, 12:02

A propos płacenia żelazem: jak podbiorę przeciwnikowi bodyguarda i mój lord zostanie np. wysłany na mur, to przejęty bodyguard wraca na rękę właściciela?
kozak w necie, p**da w świecie - aktualny polski mistrz OCTGN, na żywo raz w życiu dostał się do topki
http://chomikuj.pl/VegetaZen - miejsce z paczkami kart pl jak ktoś chce pograć w agota przez OCTGN

Awatar użytkownika
szczudel
Kontaktowanie:

Postautor: szczudel » 22 sty 2018, 12:06

Tak.
Blog Poświęcony Karcianej Grze o Tron: http://gramyotron.blogspot.com

Chord

Postautor: Chord » 22 sty 2018, 12:23

Więc należy rozważnie kraść non-terminal attachments.

Skeczor

Postautor: Skeczor » 22 sty 2018, 12:49

Graliście/cie może Raiding the Bay of Ice?
Obrazek

Chord

Postautor: Chord » 22 sty 2018, 12:59

U mnie za mało Warshipów na takie zabawy (dwa scouty, suka i black wind).

A z innej beczki : jakie ploty uskuteczniacie w waszych grabieżcach panowie? Mój plot deck zaczyna trącić myszką i składa się z:
Summer harvest, trade routes, time of plenty, confiscation, FSoW, heads on spikes i gossip and lies (wrzucon dopiero po wyjściu nowe ashy, wcześniej miałem tu Power Behind Throne).
Nic ciekawego...

Neoptolemos

Postautor: Neoptolemos » 22 sty 2018, 13:58

Ja mam tylko Dziwkę i kilka razy statek Ashy, zresztą mam miliard innych kart do kontroli lokacji.

Co do plotów, mam zasadniczo inne - powtarza mi się tylko FSoW :D Do tego Nobliwa Koza, Naval, Zagadka Varysa, Valar, Nic nie parzy jak mróz i Marsz. Ale do żadnego nie jestem przywiązany. Przede wszystkim rozważam inną eko zamiast/oprócz Kozy i Headsy, bo nawet nietrafione zapełniają discard. Przydatność Valara w zwykłych warunkach ciężko mi ocenić, bo na throneteki chyba o nim zapomnieli i sypią się jak głupi. To samo się tyczy Navala, w necie za cholerę nie idzie wyczuć, co zagrają.

Awatar użytkownika
VegetaZen
Kontaktowanie:

Postautor: VegetaZen » 22 sty 2018, 15:42

FSOW? Brzmi jak samobójstwo, ale mówię to z perspektywy Trójmiasta gdzie raczej śmiało można podejrzewać Valar Doheris w następnej rundzie.
kozak w necie, p**da w świecie - aktualny polski mistrz OCTGN, na żywo raz w życiu dostał się do topki
http://chomikuj.pl/VegetaZen - miejsce z paczkami kart pl jak ktoś chce pograć w agota przez OCTGN

Olo

Postautor: Olo » 22 sty 2018, 16:00

First Snow jest w tej chwili bardzo mocnym plotem też nim gram właściwie w każdej talii
a na VD masz zawsze rybaka ten plot nie działa na GJ (na Tyrelli zresztą też nie)
"Martelle nie robią nic ale są w tym bardzo dobrzy" - Breaker

Chord

Postautor: Chord » 22 sty 2018, 16:24

To se zostawię Czytacza, Babera, Dzikohordę czy Silencecrew w liczbie dwa i jestem szczęśliwy jak świnia w błocie. Ja naprawdę nie czaję jak można bać się VD - ten plot cię prawie nigdy nie pozostawi w sytuacju gorszej niż przeciwnika...

Awatar użytkownika
szczudel
Kontaktowanie:

Postautor: szczudel » 22 sty 2018, 18:53

Olo pisze:First Snow jest w tej chwili bardzo mocnym plotem też nim gram właściwie w każdej talii
a na VD masz zawsze rybaka ten plot nie działa na GJ (na Tyrelli zresztą też nie)

FsoW to palec Boży na niektóre talie. Chciałby nim grac ale to po prostu nie mój styl i nie pasuje mi do niczego co składam.
Blog Poświęcony Karcianej Grze o Tron: http://gramyotron.blogspot.com

Wróć do „Dyskusja ogólna”