Tyrell - pogadanki

Dyskusja o wszystkich aspektach karcianej Gry o Tron w wersji 2.0
Awatar użytkownika
Breaker

Re: Tyrell - pogadanki

Postautor: Breaker » 07 lis 2017, 16:59

nie da sie, za duzo trzeba obudowac zeby dzialalo. prawdziwie mocna reakcja jest dopiero na 15tu sily, a nawet teoretycznie liczac jest to trudne do wykonania.
House Martell Loyalist. Unbowed, Unbent, Unbroken.

Cunning but Brutal

"Nie pieszcze sie z aGoTem tylko nak%$&@*am jak Korwin lewakow" :D by mistrz Szczudel

Chord

Postautor: Chord » 07 lis 2017, 18:23

Grzesiu w piach, Szarża Króla Renly'ego i jedziesz.

A poważnie - nie.

quas

Postautor: quas » 08 lis 2017, 07:01

Chord pisze:Grzesiu w piach, Szarża Króla Renly'ego i jedziesz.

A poważnie - nie.

ona jest jak na razie tylko do grania razem ze Starkiem.
Tam jest ta babeczka do pompowania siłki dla Lady. Ale ja nie lubię interakcji 3+ postaci na stole, nie w erze resetów.
Lion Clan
Samurai*Deathseeker

Olo

Postautor: Olo » 08 lis 2017, 11:14

takiego combosa jak Viper nie da się zrobić na Brienne to nie ten kaliber postaci
zresztą mimo że pełno takich combosów było na Worldsach nikt nie wszedł dalej niż top8
Quas ma rację jedyna droga to banner of the wolf i companion do lady myślę że da się coś z tego wyrzeźbić zwłaszcza przy takich pieniądzach i dociągu jaki mają teraz Tyrelle
"Martelle nie robią nic ale są w tym bardzo dobrzy" - Breaker

Awatar użytkownika
VegetaZen
Kontaktowanie:

Postautor: VegetaZen » 08 lis 2017, 11:56

Za wyjątkiem Lanni/Rose na kombie z Cersą i Jaimem, który przegrał półfinale, więc jednak top4 było.

Do mnie postacie z pudła poza Macem średnio przemawiają. Za dużo zabawy z Brienne i Garlanem.
kozak w necie, p**da w świecie - ostatni polski mistrz OCTGN i throneteki, na żywo raz w życiu dostał się do topki
specjalne gratulacje na Vegety za bycie zarazem najlepszym Martellem, najlepszym NW i wygranie Sansy (na jednym turniej) - Neoptolemos

Awatar użytkownika
szczudel
Kontaktowanie:

Postautor: szczudel » 08 lis 2017, 12:01

Toz to wlasnie o zabawe chodzi. Jest wiecej graczy niz tylko Ci co chodza z jednego turnieju na drugi, z tymi samymi taliami od miesiecy tylko po to aby wygrywac.
Dla nich jest Garlan. Sterowiec decku robiacego nominalne 2-2 a jak szczescie dopisze to 3-1.
Blog Poświęcony Karcianej Grze o Tron: http://gramyotron.blogspot.com

Skeczor

Postautor: Skeczor » 14 gru 2017, 00:21

Pytanko. Czy ktoś grając z hgt testował event oto moje prawa? Hgt z Macem i do tego Renly dają bardzo dobry draw. Często miałem zawaloną rękę. Dzisiaj protestowałem. W sumie użyłem 2 razy. Greyjoya zmusiłem do zmarnowania kopalni. W innej grze podbiłem claima na niebiesko. Jednakże... Były momenty, że to była karta której nie mogłem wykorzystać, a zawalała rękę :-\
Obrazek

Neoptolemos

Postautor: Neoptolemos » 14 gru 2017, 10:42

Win more. Musiałbym mieć Garlana i swarm rycerzyków, żeby podbić claim albo z Garlana, albo z zagrania eventu. Generalnie Tyrelle mają za dużo innych dobrych eventów.

Skeczor

Postautor: Skeczor » 14 gru 2017, 11:39

Chciałem zobaczyć czy ta mocno niekochana karta ma sens. No i ma sens, ale musiałbym grać na 2 claimówkach. Jednak karta sytuacja która nie odwróci losów, gdy nam źle idzie : [
Obrazek

Wróć do „Dyskusja ogólna”