Sezon 2016

Dział poświęcony Ogólnopolskiej Lidze A Game of Thrones
Awatar użytkownika
fruszu

Sezon 2016

Postautor: fruszu » 08 lut 2016, 20:55

Aktualizacja
Po awarii forum cofnęło nas o jeden turniej, ale wrzuciłem ponownie końcowe wyniki sezonu 2016. Gratulacje dla Jacy i Świdra, dziękuję wszystkim za przejechane kilometry, spotkania, gry i rozmowy. I wszystko co pomiędzy.

Aktualna tabela ligowa sezonu 2016 (Joust)
Aktualna tabela ligowa sezonu 2016 (Melee)

Kalendarz sezonu 2016
Obrazek
5/6 marca 2016 Warszawa (III Comiesięczny turniej Małych ptaszków)
16/17 kwietnia 2016 Szczecin (Regionals)
25/26 czerwca 2016 Częstochowa
23/24 lipca 2016 Kamieniec k. Gliwic (Wakacje w siodle V)
13/14 sierpnia 2016 Warszawa (Flea Bottom Fracas)
29 września - 2 października Muszyna
jesień/zima 2016Jaworzno/Wrocław

Panowie i Damy!
Zapraszamy serdecznie do udziału w sezonie 2016 nieoficjalnej Polskiej Ligi Gry o Tron LCG (drugiej edycji).

Najważniejsza część naszej Ligi to Kalendarz turniejowy. Chcemy Was więc zaprosić na kilka turniejów w roku, które to turnieje zgromadzą graczy z całej Polski. Jest nas coraz więcej, fajnie by było to zobaczyć na żywo. Zapraszamy do udziału w ligowych turniejach także tych, których nie interesuje nasza inicjatywa, a po prostu chcą zagrać w gronie nowych graczy lub "znajomych twarzy" z całego kraju.
Wszystkie szczegóły znajdziecie w regulaminie (wybaczcie szumne słowo i sztywny język tegoż, ale w końcu nie on najważniejszy), nie będę ich tu powtarzał.
Chciałbym jednak zaznaczyć kilka najważniejszych spraw:
Pierwszym turniejem, który będzie należał do Ligi jest turniej Małych Ptaszków 5-6 marca w Warszawie.
Kto zna Skavena i spółkę wie, że warto przyjechać.
Kolejnym (musimy to jeszcze potwierdzić na 100%) będzie kwietniowy (16-17) turniej w Szczecinie. Nie mogę się doczekać poznania "spadochroniarzy" z Legendy Pięciu Kręgów. Dotychczasowi gracze L5R, których spotkałem (pozdrowienia dla Jaworzna, Paka i wrocławskich legendowców oraz Tyrka!), napawają dużym optymizmem. Mam też nadzieję, że spotkamy się tam także z całkiem nowymi graczami. A że to Szczecin, to być może odwiedzą nas także goście zza miedzy.
Informacje o obu turniejach znajdziecie na forum. Na dniach pojawią się dodatkowe szczegóły, zwłaszcza na stronie ligowo-ptaszkowej www.agot2.com.

Kolejne turnieje są wstępnie zaplanowane (przynajmniej jeśli chodzi o miesiące). Nie chcemy przesadzać z ilością. Do naszej ligowej tabeli będziemy wliczać każdemu 4 najlepsze wyniki w sezonie. Warto więc jeździć jak najwięcej, ale z drugiej strony ma się szansę na rywalizację nawet, gdy się kilka odpuści (wbrew pozorom istnieje życie poza GoT-em). Rywalizujemy oczywiście o prestiż, sławę i nagrody. Ba, pamiątkowe nagrody (z dobrowolnych składek) będą dla każdego uczestnika Ligi (choćby "niedzielnego"). A dla tych naj-naj, odpowiednio do prestiżu, przygotujemy coś ekstra. Ale dość rozpisywania się - zerknijcie do sztywniackiego regulaminu.

PS: Zapraszamy też nowe ośrodki do organizacji turniejów. Jest szansa, że zmieścimy się wszyscy w tegorocznym kalendarzu, a jeśli nie, to zaplanujemy na spokojnie rok kolejny! Wszystko, co trzeba wiedzieć o zgłaszaniu turniejów, również znajdziecie w, tak tak, regulaminie. Ale możecie też pytać na forum :)

Awatar użytkownika
fruszu

Re: Sezon 2016

Postautor: fruszu » 10 mar 2016, 18:55

Panowie i Damy!
Dodałem wpis o ptaszkowym turnieju na naszej ligowej stronie.
Informacje o aktualizacjach pojawiać się będą w pierwszym poście (tam też odsyłam).
Na udział w Lidze zdecydowało się (póki co) 31 z nas. Dziękuję wszystkim za odzew, mam nadzieję, że w (nad)komplecie spotkamy się w Szczecinie!

PS: Jeśli ktoś zauważy błąd (kogoś brakuje na liście w ligowej tabeli, a zgłaszał się u mnie, bądź odwrotnie - nie chce być w Lidze, a go tam umieściłem), proszę o informację, najlepiej na PW.

Awatar użytkownika
fruszu

Postautor: fruszu » 10 mar 2016, 19:14

Mam też prośbę do Gliwic - skontaktujcie się ze mną w sprawie turnieju, jak coś ustalicie (im wcześniej, tym lepiej). W razie czego pytajcie, piszcie, etc.
PS; I do kolegi od Muszyny (wybacz, zapomniałem ksywki) też mam prośbę o kontakt, gdy coś będzie chciał ustalić :)

I'atz'ek

Postautor: I'atz'ek » 12 mar 2016, 12:31

Gliwicki turniej oficjalnie ogłoszony. Zapraszam!!!

http://agot.sztab.com.pl/viewtopic.php?f=52&t=1978

Awatar użytkownika
fruszu

Postautor: fruszu » 17 mar 2016, 07:55

Super. Dodałem turniej do kalendrza w pierwszym poście. Na stronie ligowej też wkrótce zrobię aktualizację.

Awatar użytkownika
fruszu

Postautor: fruszu » 25 kwie 2016, 08:34

Wpisałem wyniki ze Szczecina. Jak zawsze proszę o zerknięcie, czy wszystko się zgadza. Na pierwszym miejscu Wałek, gratulacje! Czyżu i I'atzek niedaleko za nim. Santos dzięki szczecińskiemu zwycięstwu wbił się na czwartą pozycję. Następny przystanek ligowy: Częstochowa (25/26 czerwca)!

PS: O Melee też pamiętam. Szczecin wrzucę niedługo (postaram się jeszcze dziś, dzięki Simon za wyniki tak w ogóle). O Warszawę upominam się nieśmiało, Skavciu ;)

EDIT: Wideo z top16 będzie, ale nie mogę obiecać konkretnej daty. Postaram się je wrzucić w długi weekend, o ile nie uda się wcześniej (ale, jak mówię, to data przybliżona).

quas

Postautor: quas » 29 kwie 2016, 12:59

klepałbym w rubryczkach 8 kolorków dla 8 rodów
i byłaby pełna klasyfikacja.
Lion Clan
Samurai*Deathseeker

Awatar użytkownika
fruszu

Postautor: fruszu » 29 kwie 2016, 14:42

quas pisze:klepałbym w rubryczkach 8 kolorków dla 8 rodów
i byłaby pełna klasyfikacja.

Da się zrobić. Przy pierwszym turnieju zaznaczyłem kolorami najlepszych graczy w danym rodzie, nie wiem czy przy oznaczaniu wszystkich nie będzie oczopląsu, ale spróbuję :)
Przepraszam za opóźnienia z Melee, ale wciąż czekam na wyniki.

Awatar użytkownika
fruszu

Postautor: fruszu » 29 kwie 2016, 14:57

Done. Formatowanie ustawione, więc rubryki będą się robiły z automatu w kolorach rodów. Jak będę miał chwilę, to kolory ustawię identyczne z tymi z kart (w miarę możliwości).
EDIT: przy okazji dodałem Matmadowi wynik za turniej warszawski, wcześniej pominięty przez przeoczenie (dzięki czemu rywalizujemy teraz o top 16 ;)).

Awatar użytkownika
fruszu

Postautor: fruszu » 02 maja 2016, 11:21

Zapraszam do zapoznania się z pierwszymi "statystykami" dotyczącymi naszych ligowych turniejów. Słowo "statystyka" wzięte w cudzysłów ze względu na małą próbę (2 turnieje), ale myślę, że i tak warto zerknąć, żeby upewnić się, że Lannisterzy są najlepsi, a Night's Watch robi herbatę z wody po pierogach.

EDIT: co ciekawe, Tyrelle są jednym ze skuteczniejszych rodów (obok Lanni, Greyjoyów i Targów). Co pokazuje, że nie trzeba być popularnym, żeby zajść wysoko (trzeba za to umieć grać w grę).

Wróć do „Polska Liga AGoT”