Polska Liga AGoT - nowa strona

Dział poświęcony Ogólnopolskiej Lidze A Game of Thrones
Awatar użytkownika
fruszu

Polska Liga AGoT - nowa strona

Postautor: fruszu » 22 sie 2015, 17:17

Od dziś startujemy z nową stroną - blogiem, o naszej lidze.

Strona nazywa się The White Book i ma być kroniką naszych ligowych turniejów, zawierać informacje o wynikach, zbierać zdjęcia i prezentować aktualny ranking. A przede wszystkim być o nas i naszych licznych spotkaniach przy stołach.
Zapraszam do zapoznania się, wyrażania opinii, komentowania, etc. etc.

Posty na stronie będą podzielone na cztery kategorie (dostępne z menu, jakby ktoś chciał je filtrować). Póki co dostępne są tylko te wytłuszczone:
- Turnieje - w tej kategorii będą się pojawiać relacje z właśnie zakończonych turniejów. Na chwilę obecną dostępne są wszystkie turnieje od wrocławskiego City of Dwarves za wyjątkiem turnieju w Paradoxie i FBF. Flea bottom postaram się wrzucić jak najszybciej, ale zależy mi na kompletnych wynikach, bo to wspaniały turniej i post też ma być porządny. O paradoksie też nie zapomnę.
- Wieści - raz w miesiącu pojawi się krótki post z informacjami o zbliżających się turniejach ligowych
- Biała Księga - tu będą się pojawiać wpisy dotyczące poszczególnych graczy. Każdy, kto wygrał minimum 1 ligowy turniej królewski (lub wygrał całą ligę ;) ) będzie miał swoją stronicę w księdze. Pierwsze posty w tej kategorii pojawią się niebawem. Znajdziemy tu nie tylko informacje o każdym, wartym pamiętania, wyniku gracza, ale również trochę informacji o nim.
- Rankingi - po każdym turnieju, który zmienia coś w rankingu melee/joust, pojawi się odpowiedni post (a w zasadzie link) kierujący nas do naszej ligowej tabeli z google docs.

Chciałbym bardzo, żeby nam te nasze wspomnienia nie poginęły, bo jesteście wszyscy cudowni. No i żeby można było łatwo wrócić do minionych turniejów, gdy chce się coś sprawdzić, albo powspominać. Mam nadzieję, że uczestnicy popierają tę inicjatywę. Jeśli ktoś ma jakieś obiekcje, pytania, itd., proszę śmiało.

PS: Strona wygląda dobrze na pc i komórkach. Nie wiem jak z tabletami, bo na podglądzie się kaszaniła. Póki co pracuję na takim szablonie bloga. W planach jest coś innego, ale to przyszłość. Moim zdaniem póki co jest ok. Jeśli chodzi o adres strony, to w przyszłości nie wykluczamy zmiany, ale póki co jest bezpłatnie, a poza tym nie ma problemu dodać do ulubionych i nie trzeba się wtedy męczyć klikaniem w klawiaturę.

Awatar użytkownika
fruszu

Re: Polska Liga AGoT - nowa strona

Postautor: fruszu » 22 sie 2015, 17:33

Z rzeczy technicznych (choć nie tylko):
1. Ta strona jest dla Was. I o Was. Jeśli macie jakieś wspomnienia z konkretnych turniejów (najlepiej z Fracasów), albo zdjęcia - piszcie na maila fruszu@o2.pl a zrobimy z tym co trzeba.
2. Od następnego turnieju królewskiego (Kato w październiku) chciałbym, aby zwycięzca zawsze pisał kilka słów od siebie (krótko, konkretnie, choć osobiście - bez relacji runda po rundzie. W razie czego przygotuję kwestionariusz z pytaniami ;) ).
3. Mam prośbę do tych, co wygrali minimum jeden turniej ligowy (królewski) i Matmada (wygrana w sezonie 2014 lub 2015). Napiszcie kilka słów o sobie, o waszym podejściu do Gota, jak zaczęliście, przez kogo, dla kogo, etc. Najlepiej z ciekawostkami i pikantymi szczegółami znajomości z gwiazdami polskiej estrady (Beju!). Prośba (póki co) dotyczy:
- Beja
- Hesa
- Lewego
- Jemioła
- Cyda
- Skaven
- Kemaleq
- Szorstki
- Matmad
Jeśli kogoś pominąłem, proszę o wybaczenie i zbluzganie mnie słowami obelżywymi, acz parlamentarnymi.

Awatar użytkownika
e-bej

Postautor: e-bej » 26 sie 2015, 11:03

Pięknie Fruszu !

Awatar użytkownika
Lewy

Postautor: Lewy » 27 sie 2015, 09:43

Frusz, sorka za opóźnienie. Strona wygląda tiptop, postaram się w miarę szybko dosłać wymagane treści. Dobra robota!!!

Gziku

Postautor: Gziku » 07 wrz 2015, 09:22

Dostałem na maila powiadomienie o nowym wpisie na stronce (bo się zasubskrybowałem) i samym artykułem, jednak muszę zameldować iż na samej stronie nie jestem w stanie znaleźć tekstu który dostałem w mailu. Wg mojej przeglądarki nie ma nic w sekcji "The White Book". Tak tylko piszę bo artykuł był o Karmelku, a ja strasznie chciałem coś już skomentować (myślę że Sobi też nie może się już doczekać).

Awatar użytkownika
fruszu

Postautor: fruszu » 07 wrz 2015, 16:36

Mamy pierwszy wpis w Białej Księdze na naszej stronie - Karmel vel Kemaleq :)

Gziku pisze:Dostałem na maila powiadomienie o nowym wpisie na stronce (bo się zasubskrybowałem) i samym artykułem, jednak muszę zameldować iż na samej stronie nie jestem w stanie znaleźć tekstu który dostałem w mailu. Wg mojej przeglądarki nie ma nic w sekcji "The White Book". Tak tylko piszę bo artykuł był o Karmelku, a ja strasznie chciałem coś już skomentować (myślę że Sobi też nie może się już doczekać).

Gziku, mam nadzieję, że dodacie kilka pikantnych szczegółów o Karmelku. Jak macie zdjęcia, to też zawsze można dodać, o ile zainteresowany się zgodzi :)
Wpis już jest. Wczoraj był tylko szkic, który przez przypadek na chwilę się pojawił, ale zniknął. Teraz już jest, można komentować.

Przypominam zainteresowanym czempionom, że czekam na Wasze historie. Jak nie, to będę wymyślał.
Pozdr!

Gziku

Postautor: Gziku » 15 wrz 2015, 11:52

Składam reklamację :) Zarówno mój komentarz, jak i Sobiego "oczekują na moderację" od tygodnia! Nie możesz zrobić tak żeby można było dodawać komentarze bez moderacji?

fruszu pisze:Jak macie zdjęcia, to też zawsze można dodać, o ile zainteresowany się zgodzi :)

Sami możemy jakoś te zdjęcia dodać czy mamy je przesłać Tobie? :mrgreen:

Awatar użytkownika
Flint

Postautor: Flint » 16 wrz 2015, 08:23

Komentarze Sobiego bez moderacji? Chyba nie lałeś.
Bóg, Hodor, Ojczyzna!

Luka_Brazzi pisze:zgadzam się z Flintem

Awatar użytkownika
fruszu

Postautor: fruszu » 16 wrz 2015, 16:46

Flint pisze:Komentarze Sobiego bez moderacji? Chyba nie lałeś.

Zaryzykowałem. W razie czego obrażamy się we własnym gronie, co przy pewnej dozie samokrytyki może uchodzić za zabawne.
Gziku pisze:Składam reklamację :) Zarówno mój komentarz, jak i Sobiego "oczekują na moderację" od tygodnia! Nie możesz zrobić tak żeby można było dodawać komentarze bez moderacji?

Gziku pisze:Składam reklamację :) Zarówno mój komentarz, jak i Sobiego "oczekują na moderację" od tygodnia! Nie możesz zrobić tak żeby można było dodawać komentarze bez moderacji?

Już, już... Powinno być ok.
Gziku pisze:Sami możemy jakoś te zdjęcia dodać czy mamy je przesłać Tobie? :mrgreen:

Może lepiej na maila, póki co :)

Awatar użytkownika
kemaleq
Kontaktowanie:

Postautor: kemaleq » 30 wrz 2015, 13:14

Ja się pytam - gdzie dalsza część artykułów?
You Can't Spell Slaughter Without Laughter

Wróć do „Polska Liga AGoT”