Sezon 2016, czyli co dalej

Dział poświęcony Ogólnopolskiej Lidze A Game of Thrones
Awatar użytkownika
fruszu

Re: Sezon 2016, czyli co dalej

Postautor: fruszu » 29 sty 2016, 12:52

Odniosę się tylko krótko do tego, co zostało powiedziane.
@adzio85
Masz dużo racji w tym, co piszesz.
Jeśli już marudzimy ("my", czyli "starzy" :) ), to dlatego, że póki co nie widzimy tych 140 osób, bo wszyscy grają u siebie. No, ale rok się dopiero zaczął i wierzę, że sytuacja się poprawi. Zaczynają się Store Championshipy, na wiosnę Regionalsy, może to skłoni nas wszystkich do podróżowania z kartonikami po Polsce.

Awatar użytkownika
fruszu

Postautor: fruszu » 29 sty 2016, 12:54

Olgierd pisze:Tak tylko zapytam, czy post Slavea to jakiś bardzo głęboki i wewnętrzny koleżeński sarkazm?

Ja się zastanawiam do tej pory. A raczej wolę się nie zastanawiać :)

Awatar użytkownika
adzio85

Postautor: adzio85 » 29 sty 2016, 13:21

fruszu pisze:Odniosę się tylko krótko do tego, co zostało powiedziane.
@adzio85
Masz dużo racji w tym, co piszesz.
Jeśli już marudzimy ("my", czyli "starzy" :) ), to dlatego, że póki co nie widzimy tych 140 osób, bo wszyscy grają u siebie. No, ale rok się dopiero zaczął i wierzę, że sytuacja się poprawi. Zaczynają się Store Championshipy, na wiosnę Regionalsy, może to skłoni nas wszystkich do podróżowania z kartonikami po Polsce.

Myślę, że raczej nie tyle co się zmieni, co ustabilizuje. Pojawią się stali gracze w określonej mecie, gdzie nie będę nigdzie indziej podróżować i unormuje się grupa "podróżników". Z mojego pkt widzenia, ważne, żeby na dużych turniejach było zawsze 24+, bo zawsze jest większa szansa, że będziesz grał z kimś innym, aniżeli z tym samym kolegą/koleżanką.

PS. 'my" czyli "nowi" też marudzimy ;) - nic w tym złego, dopóki ma to jakiś logiczny sens i odbywa się bez jakiś zbędnych inwektyw, które tu padły na "elitę AGOTową" i mimo, że nie dotyczyły mnie, to jakoś wew. mnie uraziły.

Awatar użytkownika
fruszu

Postautor: fruszu » 29 sty 2016, 13:42

adzio85 pisze:PS. 'my" czyli "nowi" też marudzimy - nic w tym złego, dopóki ma to jakiś logiczny sens i odbywa się bez jakiś zbędnych inwektyw, które tu padły na "elitę AGOTową" i mimo, że nie dotyczyły mnie, to jakoś wew. mnie uraziły.

Cóż, mamy wpływ tylko na to, co sami piszemy. Choć czasem myślę, że niektórych i to przerasta ;)

quas

Postautor: quas » 04 lut 2016, 21:09

@ Luka, Fruszu
w zasadzie w Jaworznie wyłuszczaliśmy własne zdania.

Galakta poszła totalnie w ilość. Przywykłem do cotygodniowego grania ze znajomymi (stały dzień tygodnia - wiec łatwo to ogarnąć) - jeszcze z krążkowej przygody.
Teraz tyle ze zgłasza to Vasq.
Nie widzę różnicy - i tu i tu gramy. I generalnie większość osób kładzie faje na cyferki.

Pal licho z małymi turniejami - dobrze że ludzie graja. Cos sie dzieje....wieksza liczba aktywnych graczy to generalnie progres. W kazdej grze jest grupa graczy jezdzacych i cala grupka "domatorów". Za uszy nikogo nie wyciagniesz.
Tyle ze teoretycznie "wiekszych turniejów" - czyli obecnie StoreChamp. jest jak mrówków. Żeby je obskoczyć to musialbym nie miec innych obowiazków. Wiec powiedzmy powybrzydzam - pojade na 3-4. Gdyby bylo ich mniej to przelozyloby sie to na wyzsza frekwencje.

Fajnie jakby sie znalazlo kilku zapalencow ktorzy byliby chetni zorganizowac wieksze pogrywanko. Umówic się wcześniej na weekendowy turniej. Nie ważne czy ma on cos wspolnego z numerkami Galakty czy jest nieformalny. Chetnie takie wydarzenie odwiedzę.
Lion Clan
Samurai*Deathseeker

I'atz'ek

Postautor: I'atz'ek » 04 lut 2016, 21:18

quas pisze:@ Luka, Fruszu
Fajnie jakby sie znalazlo kilku zapalencow ktorzy byliby chetni zorganizowac wieksze pogrywanko. Umówic się wcześniej na weekendowy turniej. Nie ważne czy ma on cos wspolnego z numerkami Galakty czy jest nieformalny. Chetnie takie wydarzenie odwiedzę.

W lipcu będzie 5 edycja 'Wakacji w siodle' w Kamieńcu k/Gliwic. Tym razem tematem przewodnim AGoT :)

More details soon :)

quas

Postautor: quas » 05 lut 2016, 07:56

I'atz'ek pisze:
quas pisze:@ Luka, Fruszu

W lipcu będzie 5 edycja 'Wakacji w siodle' w Kamieńcu k/Gliwic. Tym razem tematem przewodnim AGoT :)

More details soon :)

W "Wakacjach w siodle" jest jeden fundamentalny problem - każą grać w kartoniki ;)
Ale jest to już element scenografii letniej, doświadczenie które trudno zignorować. Planuje być.
Lion Clan
Samurai*Deathseeker

Wróć do „Polska Liga AGoT”