Propozycje nagród ligowych (sezon 2014)

Dział poświęcony Ogólnopolskiej Lidze A Game of Thrones
Awatar użytkownika
Szorstki Fred

Postautor: Szorstki Fred » 15 wrz 2013, 14:17

Hej,
Proszę wpisywać propozycje nagród na ligę z krótkim opisem. Jak zbierze się ich wystarczająco dużo to podsumuję i zrobię ankietę.

Na początek:
- Zestaw nagród z GNK (cały rok) - po prostu zamawiamy GNK jak wychodzą i odkłądamy na nagrody ligowe. Można je podzielić, można dawać prawo draftu wg. kolejności miejsc, or whatever. Wada - GNK będą nagrodami w turniejach przec zały rok i mogą nie być wystarczająco atrakcyjne jako nagroda ligowa.
- Koszulki od FFG - te rodowe, lub różne inne dla dalszych miejsc.
- Klasery / pudełka na karty - można kupić kilka i rozdać wg. kolejności miejsc.
- Chapterpacki / deluxy - np. kolejny cykl chapterów wykupiony dla zwycięzcy w Rebelu.

Małą uwaga - jeśli będziemy chcieli wybrać nagrody dostępne w sklepach w Polsce to możemy spróbować się dogadać na jakiś sponsoring od np. Rebela lub Galakty w zamian za powierzchnię reklamową, logo itp.

Wychodzi jeszcze kwestia ile miejsc chcemy nagradzać w lidze?
Obrazek"I have a tender spot in my heart for cripples and bastards and broken things"

SLave

Postautor: SLave » 15 wrz 2013, 17:41

- Memorabilia nie związane bezpośrednio z karcianym AGoT. Tych dedykowanych nagród będzie mnogo w trakcie całego sezonu.

Awatar użytkownika
rebel

Re: Propozycje nagród ligowych (sezon 2014)

Postautor: rebel » 23 wrz 2013, 15:25

Może puchar? Nie jest to droga impreza a fajnie będzie wyglądać na półce ^^

Sim6moN
Kontaktowanie:

Postautor: Sim6moN » 25 paź 2013, 09:24

Rebel - właśnie pomyślałem, że medal będzie lepszy niż puchar. Puchar będzie stał i się kurzył - natomiast medal można dumnie nosić ;D
"What I appreciate is that your avatar brings its own facepalm."

Luka_Brazzi

Postautor: Luka_Brazzi » 25 paź 2013, 10:00

Ja osobiście uważam, że coś takiego jak kryształek FFG jest spoko, ale prawda jest taka, że co roku powinno być coś innego.
W roku 2014 (jako organizator i sponsor meczu kończącego ligę podejmuję decyzję :D) będzie to "puchar" w postaci żelaznego tronu (nie w wersji HBO tylko na pełnym wygwiździe, ale w mniejszej skali).
Za dwa lata będzie to coś innego, muszę wymyślić - chętnie przyjmę pomysły.

Ogólnie mój pomysł jest taki i nagrody będą identyczne (tylko z innymi napisami) za joust i melee

1. Miejsce
- Żelazny Tron, puchar mistrza Polskiej ligi AGoT
- Mata z rysunkiem jednego z rysowników tworzących rysunki dla FFG (oczywiście z motywem Żelaznego Tronu)
- zestaw marmurkowych kart domu (myślałem o płaskorzeźbach jak nowe karty domu FFG, ale z mojego doświadczenia karta domu
musi być płaska, bo inaczej nie widać grochów), 6ciu, bo wszyscy znają moją opinię na temat tego jak FFG traktuje graczy
- 20 mosiężnych power tokenów
- aboslutnie customowa plansza i tytuły do melee (zainspirowała mnie nagroda z Zielonej Góry i GenCon w tym roku)

2-4 Miejsce
- Mata z rysunkiem jednego z rysowników tworzących rysunki dla FFG (z motywem Żelaznego Tronu ale inne niż mata zwycięzcy)
- zestaw marmurkowych kart domu
- plansza i tytuły do melee

5-8 Miejsce
- plansza i tytuły do melee.

Ponadto będę rozmawiał z Rebel'em w sprawie kodów upominkowych dla zwycięzców i zobaczymy co z tego wyjdzie.
Jeśli chodzi o mecze ligowe, wydaje mi się, że najlepiej jeśli będą to rzeczy w gestii org'ów.
#moribundziewróć

Awatar użytkownika
kemaleq
Kontaktowanie:

Postautor: kemaleq » 25 paź 2013, 10:03

A co powiedzie na customowe karty domów (ale karty zwykłe) dla każdego zapisanego do ligi w danym sezonie?
You Can't Spell Slaughter Without Laughter

Luka_Brazzi

Postautor: Luka_Brazzi » 25 paź 2013, 10:08

Masz to jak w banku :)
#moribundziewróć

Awatar użytkownika
Szorstki Fred

Postautor: Szorstki Fred » 25 paź 2013, 10:11

kemaleq pisze:A co powiedzie na customowe karty domów (ale karty zwykłe) dla każdego zapisanego do ligi w danym sezonie?

Wolę nagrody dla kilku pierwszych miejsc tak jak Skaven pisał powyżej, jaki ma sens obdarowywanie wszystkich co roku?

p.s. Skaven jak zwykle na wypasie :shock:
Obrazek"I have a tender spot in my heart for cripples and bastards and broken things"

Luka_Brazzi

Postautor: Luka_Brazzi » 25 paź 2013, 10:16

Fred, chodzi o nagradzanie graczy ligowych. Każdy z ligi dostanie na finale zestaw normalnych kartonikowych kart domu, to jest fajna rzecz.
#moribundziewróć

Awatar użytkownika
Szorstki Fred

Postautor: Szorstki Fred » 25 paź 2013, 10:17

OK, ale takich opisanych "Polish league" żeby można szpanować zagranico.

Wróć do „Polska Liga AGoT”