Propozycje finansowania ligi

Dział poświęcony Ogólnopolskiej Lidze A Game of Thrones

Jak powinniśmy finansować ligę?

Jednorazowa opłata
7
50%
Opłata za każdy turniej
7
50%
Inaczej
0
Brak głosów

Liczba głosów: 14

Awatar użytkownika
Szorstki Fred

Re: Propozycje finansowania ligi

Postautor: Szorstki Fred » 02 gru 2013, 16:25

No cóż, dla mnie Regionalsy to jednak zaistnienie na mapie europejskich graczy AGOT, skoro może i Zachód to udowodnijmy że i dla nas jest to osiągalne. Wiadomo, że na własną rękę można wszystko, ale mieć Regionalsa którego sami sobie fundujemy jest też całkiem miło.

No i Regionalsy to - wiadomka - prestiż, a jak dobrze wszystkim wiadomo:
"Choćbyś pomnik miał ze spiżu
Cztery k***y - dwie w negliżu
Diament, złoto, terię- Biżu
Nie uciekniesz od prestiżu."
Obrazek"I have a tender spot in my heart for cripples and bastards and broken things"

ajakdwalin

Postautor: ajakdwalin » 02 gru 2013, 18:16

Na chwilę obecną jesteśmy na etapie delikatnych planów co do miejsca na Katowicki event. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to już niedługo będziemy w stanie się określić czy uda nam się pochytać regionalsy u nas.
zostań bohaterem swojej mety

Awatar użytkownika
Michalku
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Michalku » 02 gru 2013, 18:21

Stahleck, Worldsy to jest prestiż. Regionalsy? Bitch Please. Na europejskiej mapie zaistniała Burda w Pchlej dupie, tez dzięki temu ze są częścią European Circuit. Poza tym Europa już dawno zauważyła, ze w Polsce potrafią grać w AGoTa. Inaczej wolfgang nie odezwały sie do mnie w sprawie dołączenia do European Circuit.
Nie mam nic przeciwko ich organizacji, ale kasa jaka trzeba wydać na nagrody jest niewspółmierna do tego co sie otrzymuje. Mozna lepiej wydać te pieniądze.
Fire and blood

Awatar użytkownika
Szorstki Fred

Postautor: Szorstki Fred » 27 sty 2014, 22:20

Zgodnie z ogłoszeniem z Łodzi:
Jeśli chcecie brać udział w rozgrywkach ligowych przewidujemy obecnie 2 opcje opłat za ten przywilej ;)
1. Opłata jednorazowa (pobierana na każdym turnieju przy rejestracji) 5zł
2. Opłata za cały sezon 2014 tzw. "season pass" (uiszczana jednorazowo, wszystkie wyniki gracza będą automatycznie wprowadzane do punktacji ligowej).

Opłata ligowa ma pokryć koszt zamówienia "Regionals Kit'a" od FFG oraz nagród ligowych dla zwycięzców/uczestników rozgrywek.
Chociaż jeśli macie lepszy pomysł na co powinny pójść pieniądze z ligi to dajcie znać - jesteśmy otwarci na propozycje.

p.s. Jeśli chcecie aby występ z Łodzi liczył się wam do ligi (opłaty za ligę nie były pobierane) to wystarczy przy wnoszeniu opłaty przy kolejnej okazji wspomnieć o tym TO lub któremuś z organizatorów ligi (ja, ajakdwalin, Fruszu) i dopłacić 5zł (kupując "season pass" macie automatycznie wliczane wszystkie swoje występy z danego sezonu).
Obrazek"I have a tender spot in my heart for cripples and bastards and broken things"

Awatar użytkownika
fruszu

Postautor: fruszu » 28 sty 2014, 20:51

Szorstki Fred pisze:Opłata ligowa ma pokryć koszt zamówienia "Regionals Kit'a" od FFG oraz nagród ligowych dla zwycięzców/uczestników rozgrywek.

Dla mnie to dwie kluczowe sprawy i jak najbardziej jestem za.

Wróć do „Polska Liga AGoT”