CP 4. A Harsh Mistress

Awatar użytkownika
zimoch

Re: A Harsh Mistress

Postautor: zimoch » 18 sie 2012, 08:43

berto pisze:
Flint pisze:Jeśli się na Ciebie metują, a nie potrafią wrzucić głupiej kontry na event/response, to chyba coś jest z nimi nie tak...

Na przykladjakiej kontry?

Żart?

Awatar użytkownika
berto
Kontaktowanie:

Postautor: berto » 18 sie 2012, 09:06

Jedyne co mi przychodzi do glowy to

The Hand's Judgement - bardzo rzadko grany, lae nawet jesli He calls it thinking zalatwia sprawe...
Martell - HCIT to samo z mojej strony done,
Sunspear Tourney Grounds - musi przegrac challange a aj challengy nie wygrywam poza tym response wiec posmiejmy sie troche...
Doran's Game: nie grany praktycznie a jakby to response...
Bronze Shield - tez nie grane, attach i response...

bara: The Painted Table: musi to trobic przed odpaleniem eventu, wiec nie ma szans zmiescic sie w okienku pomiedzy smiercia vipera a eventem.

GJ: Finger Dance: response wiec zabija smiechem...
Alannys Greyjoy jw
Maester Murenmure tylko w marshallingu wiec bezuzyteczny
Seasick - brak influencu u przeciwnikano i response
To Be a Kraken - response

Neutral: Oldtown Advisor - musi miec dwa attache no i response wiec wiadomo...

Tom Sevenstrings - przy braku poweru na house card no i response...

Stark: Borderland Keep - tylko podczas militarki wiec smiec, no i response

Alez tego jest do cancelowania nie pogadamy nie ma slownie ani jednego ktory moze cokolwiek zrobic.... myle sie?

Zreszta bez pustego gadania zlozcie sobie ten build i pograjcie w lokalnej metce zopbaczymy jak bedziecie to cancelowac.

Awatar użytkownika
Serenicus

Postautor: Serenicus » 19 sie 2012, 20:51

berto i jego postawa "ja wiem wszystko najlepiej", to jak walka z wiatrakami. Oczywiscie dobierasz siedem kart i masz 3xHCIT. Na WSZYSTKO jest ZAWSZE odpowiedz, wiec twoje argumenty sa, parafrazujac, smiechu warte. Jak dla mnie ss z burnem nie maja ZADNYCH szans (2 najwazniejsze snaki, ten co daje vengefula i stealtha, maja kolejno 1 i 2 sily. Zanim wejda, gina), ale oczywiscie ty wiesz lepiej, wiec spoko.

A tak btw. nic dziwnego skad ta twoja pewnosc siebie i wszechwiedza, skoro ludzie, z ktorymi grasz, metuja sie na ciebie i ciagle przegrywaja. Tez bym pewnie myslal podobnie :)

Awatar użytkownika
berto
Kontaktowanie:

Postautor: berto » 19 sie 2012, 21:33

Ta ja mam 3 kontry a przeciwnicy 20 tak? Z burnem jest ciezko, gram pavillon wtedy moje 1 zamieniaja sie w 4 i nie tak latwo je ubic, ale ciezka gra jest to na pewno, z pasywnym jeszcze jakos idzie bo niegram nic do komba a po kombie juz po zawodach, z bardziej aggro jest bol, ale nie ma deckow ktore z kazdym matchupem maja z gorki...
Metuja to troche na wyrost jak wam pokazalem jedyna meta na to jest wildfire, gra sie ciezej ale i tak po kmbie jest ciezko przegrac, raz mi scancelowal ktos nesta raz nawet skutecznie ale w nastepnej kolejce juz go skontrowalem HCiT

michaelius

Postautor: michaelius » 20 sie 2012, 15:24

Prosta pilka - jesli zmijki sa tak mocne i nic ich nie kontruje to czemu nie wygrywaja joustow wszedzie ?

Awatar użytkownika
berto
Kontaktowanie:

Postautor: berto » 20 sie 2012, 16:05

to ze deck jest tier 1 nie oznacza jeszcze ze bedzie wszedzie wygrywal, brak sukcesu tego decku bierze sie po pierwsze z nieumiejetnosci zlozenia tier 1 na nim, te buildy ktore widzialem zalosnie ssaly, po drugie z malej popularnosci kombo deckow w ogole, w grze. Jednak spokojnie ten deck moze wygrac duzy turniej, gdyz ma naprawde dosc poukladany schemat i latwosc otw. Juz sie nie moge doczekac tego nowego eventu jak to bedzie tam hulac az strach sie bac...

Awatar użytkownika
Michalku
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Michalku » 20 sie 2012, 16:25

Berto, po prostu wygraj tym deckiem Stahleck, to uciszysz wszystkich krytyków :)
Fire and blood

Awatar użytkownika
berto
Kontaktowanie:

Postautor: berto » 20 sie 2012, 18:20

nie kuscie, juz mam deck ktorym bym chcial zagrac ale macie racje to bylby calkiem ciekawy test...

Awatar użytkownika
Feroz
Kontaktowanie:

Postautor: Feroz » 20 sie 2012, 21:01

No dajesz, dajesz :)

Awatar użytkownika
Breaker

Postautor: Breaker » 20 sie 2012, 21:30

jaki wkret :lol:

berto powiedzial cos bardzo sensownego, mianowicie faktycznie zlozenie dzialajacego combodecka w gocie to powazny problem. niby jest turrbo search (w zadnej grze takiego nie widzialem), niby mozna zlozyc doslownie dowolne combo. a jednak ludzie wola grac "normalnie"
House Martell Loyalist. Unbowed, Unbent, Unbroken.

Cunning but Brutal

"Nie pieszcze sie z aGoTem tylko nak%$&@*am jak Korwin lewakow" :D by mistrz Szczudel

Wróć do „Beyond the Narrow Sea”