CP 3. Chasing Dragons

Awatar użytkownika
Flint

Re: Chasing Dragons spoilery

Postautor: Flint » 30 cze 2012, 08:43

Jak widzę sztuka czytania ze zrozumieniem zanika. Pisałem:

Flint pisze:Musiałem przegapić, gdzie Targi mają cofanie z discardu czegoś, co nie jest attachmentem?

Bo o cofaniu z deada wiem doskonale.
Bóg, Hodor, Ojczyzna!

Luka_Brazzi pisze:zgadzam się z Flintem

Awatar użytkownika
berto
Kontaktowanie:

Postautor: berto » 30 cze 2012, 09:22

Manning the city Walls znajdzie gre we wszystkich deckach na armiach nie wiem tylko po co trejt city bo na pewno w city plot decku go nie zobaczymy. Ciekawsza jest druga karta ktora dajenam wreszcie plotowa namiastke location control. Do others to wprawdzie duzo brakuje ale moze zobaczyc grze w city plot decku.

michaelius

Postautor: michaelius » 01 lip 2012, 14:48

Flint pisze:Jak widzę sztuka czytania ze zrozumieniem zanika. Pisałem:

Flint pisze:Musiałem przegapić, gdzie Targi mają cofanie z discardu czegoś, co nie jest attachmentem?

Bo o cofaniu z deada wiem doskonale.

Ambush from the plains

Awatar użytkownika
Flint

Postautor: Flint » 13 lip 2012, 21:02

Jest całość.

http://www.agotcards.org/set/listing/83

Panowie Martellowi są czyści tylko wtedy, jeśli agenda nie jest z postaci - czyli działają z Quentynem. Miodzio.
Bóg, Hodor, Ojczyzna!

Awatar użytkownika
berto
Kontaktowanie:

Postautor: berto » 14 lip 2012, 11:29

nom solidnie martell dostal, ciekawie wyglada rowniez Sellsword Deserter. Marwyn wydaje mi sie slabawy poza TMP deckiem. Generalnie nie fajne zabawki dla moich domow...

Awatar użytkownika
Flint

Postautor: Flint » 14 lip 2012, 16:36

Marwyn słabawy?
Bóg, Hodor, Ojczyzna!

Awatar użytkownika
Breaker

Postautor: Breaker » 14 lip 2012, 17:43

to berto, nie pamietasz jego komentarzy jeszcze z legendy? kaman mlody puszczal lepsze teksty ;)

a marwyn jest przegiety do granic niemozliwosci, ja go traktuje jak swoistego 4tego street waifa a ten na zawsze ma miejsce w moim sercu.

rycki martellowe mocne, zdecydowanie wejda do decka na quentynie i bezagendowego czyli tego ktorego nie ma ;) .

groteski wygladaja dosc mocno, sporo deckow ma zestaw ikon topor korona wiec nie jest w stanie wygrac challengu przeciwko temu psychopacie

GJ dostal kosmicznie absurdalne karty. armia ktora wychodzi tak srednio za 3-4 golda i wymontowuje lokacje powtarzalnie :shock: , kapitan 3/3 dwie ikony stealth i prawie renown?, thrall tez wcale nie wyglada miekko jako coturowy claimsoak. ja wiem ze GJ ma sejvy itp. ale zuzywanie sv w fazie challengy w momencie kiedy mamy taniego wracajacego palanta moze byc bardzo oplacalne, a sv lepiej wykorzystywac na ture valara. ja bym sprobowal zmiescic 2 kopie tego typa.

sellsword deserter mimo ze wyglada dziwnie moze byc bardzo mocny, co z tego ze obniza f sporej ilosci kolesi na stole jezeli jest tym w stanie wykasowac pol stolu na threat from the east i kosztuje 1 infa. aha i wraca z discarda gdyby sie sam zdiscardowal, bo koszt zrzuc attach w targach to prawie jak bez kosztu. na pewno bedzie grany

oba ploty porabane, ale o tym juz pisalismy, na pewno beda grane.

mocny chapter pack, nie ma sie co zastanawiac nad kumpnem, duzo lepszy niz 1wszy z obecnej serii ktory jest raczej zalowy
House Martell Loyalist. Unbowed, Unbent, Unbroken.

Cunning but Brutal

"Nie pieszcze sie z aGoTem tylko nak%$&@*am jak Korwin lewakow" :D by mistrz Szczudel

Awatar użytkownika
Flint

Postautor: Flint » 14 lip 2012, 19:10

Breaker pisze:mocny chapter pack, nie ma sie co zastanawiac nad kumpnem, duzo lepszy niz 1wszy z obecnej serii ktory jest raczej zalowy

Brejker, skrytykowałeś berto za niedocenianie kart, po czym nazwałeś "żalowym" Chapter Pack, w którym były: Illyrio, Stannis, Willas, Bastard, Aeron i Incinerate. Ogarnij się =).
Bóg, Hodor, Ojczyzna!

Awatar użytkownika
Breaker

Postautor: Breaker » 14 lip 2012, 19:50

gram martellami, nic tam nie ma dla mnie :D
House Martell Loyalist. Unbowed, Unbent, Unbroken.

Cunning but Brutal

"Nie pieszcze sie z aGoTem tylko nak%$&@*am jak Korwin lewakow" :D by mistrz Szczudel

michaelius

Postautor: michaelius » 17 lip 2012, 13:35

W przypadku Marwyna pytanie brzmi - nie czy brać do talii a ile kopii ;)

Wróć do „Beyond the Narrow Sea”