A Harsh Mistress

Awatar użytkownika
berto
Kontaktowanie:

Re: A Harsh Mistress

Postautor: berto » 13 kwie 2012, 09:15

Karty sa porownywalne z CCG choc widac strach w oczach FFG przy kazdym releasie jakiejs karty reprintowanej z CCG. Tak sie boja ze daja jakies wydumane bzdurne ograniczenia jak na przyklad brak reprintu broken arm tylko ten badziew nie wiem jak to sie nazywa Brimstone czy cos w podobie. To samo widac w tej karcie, dziwi mnie bo z drugiej strony wydaja rozne przegiete karty jak TLS lub Fear of Winter o takim power levelu ze ciezko w CC cos podobnego znalesc. Brakuje konsekwencji testow i lista kart restrykcyjnych pod cisnieniem userow, generalni slabo to widze...

Awatar użytkownika
Flint

Postautor: Flint » 13 kwie 2012, 09:55

Tymczasem powinni przedrukować tak z połowę Five Kings Edition, sporo kart stamtąd idealnie pasuje do tego, co się dalej działo w LCG (choćby obniżaczki o 1, a o 2 z królami/królowymi, czy lokacje kingdomowe współpracujące z plotami MB/IG/PS) - albo smoki reagujące na wejście postaci w fazie challenges. Albo Stampede. I można tak długo.

Mógłbym spokojnie zrezygnować ze wszystkich kart z bloku Iron Throne, natomiast 5KE (od którego przecież zaczęły się nowe keywordy domowe) zawiera masę kart, których zwyczajnie brakuje, i które nie były przegięte, a zwyczajnie fajne.
Bóg, Hodor, Ojczyzna!

Luka_Brazzi pisze:zgadzam się z Flintem

Awatar użytkownika
berto
Kontaktowanie:

Postautor: berto » 13 kwie 2012, 11:30

to prawda pierwsza seria chapterow to byl gotowy nowy dodatek do 5KE, az sie prosi by go przedrukowac, chyba za planuja rotacje pierwszego czarnego bloku bo nie sadze ze usuna sezony z gry. Najbardziej mi brakuje w tym momencie influencowych lokacji jest tego jak na lekarstwo tak ze trzeba grac tym szrotem fiefdom a i on byl wydrukowany tylko w jednym dodatku. Oprocz tego jest tylko zgiety do bolu The Red keep i wielka pustka 2 influencowych zasobow... Tutaj jest straszna bieda...

Awatar użytkownika
Flint

Postautor: Flint » 13 kwie 2012, 11:35

Jeszcze przed chwilą myślałem, że przedrukowali w Core Setcie Fallow Fields. O święta naiwności...
Bóg, Hodor, Ojczyzna!

Awatar użytkownika
berto
Kontaktowanie:

Postautor: berto » 13 kwie 2012, 11:38

zapomnij... tez tak myslalem zaraz po przesiadce niestety uznali ze 22 za 3 gold to za mocna lokacja na LCG...
Nie wiem czy jestes na AGOTCARDS.org ale wiele mowi komentarz do Kingsroad Fiefdom:

Kevin Mccoy: FINALLY a 2 influence location!! It only took us 3 fracking years!

michaelius

Postautor: michaelius » 13 kwie 2012, 12:18

Plot spokojnie moze sie sprawdzic w Targach czy w Sand Snakowych Martelach.

No i jakby ktos nie zauwazyl to dziala po raz drugi w epic phase.

Awatar użytkownika
Flint

Postautor: Flint » 13 kwie 2012, 12:33

michaelius pisze:Plot spokojnie moze sie sprawdzic w Targach czy w Sand Snakowych Martelach.

No i jakby ktos nie zauwazyl to dziala po raz drugi w epic phase.

Zauważył. Co z tego? Przy tak słabej inicjatywie ma sens właściwie tylko w GJ. Jeśli nie jesteś pierwszym graczem, tym plotem robisz wielki prezent przeciwnikowi. No i jest kompletnie bezużyteczny w melee, bo tam szanse, że będziesz pierwszy, są jeszcze mniejsze.
Bóg, Hodor, Ojczyzna!

Awatar użytkownika
Michalku
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Michalku » 13 kwie 2012, 12:35

Knight of the Hollow Hill, Kingsroad Fiefdoms, Bay Of Ice.
Fire and blood

Awatar użytkownika
berto
Kontaktowanie:

Postautor: berto » 13 kwie 2012, 12:46

Prove Once Worth jest o wiele mocniejszy i zadko widzial gre w CCG. I co mi da renown na uniqach nawet jak jakims cudem wygram ini w jednym challengu.

michaelius

Postautor: michaelius » 13 kwie 2012, 14:20

berto pisze:Prove Once Worth jest o wiele mocniejszy i zadko widzial gre w CCG. I co mi da renown na uniqach nawet jak jakims cudem wygram ini w jednym challengu.

No nie wiem? Moze na przyklad wygrasz gre kiedy przeciwnik mysli , ze ma jeszcze 2 tury ?

Wróć do „Beyond the Narrow Sea”