CP 1. Reach of the Kraken

Awatar użytkownika
Ithil

Re: Reach of the Kraken

Postautor: Ithil » 08 lut 2013, 19:48

Szorstki Fred pisze:
Ithil pisze:Inna sprawa że tylko ten jeden kolo zleszczył, reszta słusznie dała maksa.

Akurat tu się nie zgodzę.

Melisandre's Scheme 27 out of 30

Clu - 2 out of 5
Ire & WWDrakey - 5 out of 5 rating
JCWamma - 5 out of 5 rating
OKTarg - 5 out of 5 rating
Rave - 5 out of 5 rating
ShadowcatX - 5 out of 5 rating

A, nie zgadzaj się. Z faktami sporo osób się nie zgadza w tym kraju. Norma.
Zresztą, matematyka, klasa 2. 6 osób dało łącznie karcie 27 punktów. Każda mogła dać maksymalnie 5. Jedna dała 2. Po ile dały pozostałe? ;-)

Awatar użytkownika
RavenLord

Re: CP 1. Reach of the Kraken

Postautor: RavenLord » 02 maja 2013, 08:29

Też się nie zgadzam z tym ze ten plot jest jakiś mega wywalony w kosmos, jest co najwyżej świetną kartą w tej konkretnej paczce co się nijak ma do ogółu bazy kart, uważam tak bo:

1) wychodząc poza zakres klasy 2, 6 osób to g... a nie próbka statystyczna, wiec dla mnie to nie są żadne fakty, tylko 6 subiektywnych ocen ludzi którzy może nawet wcale nie grają baratheonami, ale generalizacja to niestety w naszym kraju też często norma

2) uważam że błędem jest porównywanie tego plota do jego "poprzednika" z valyriana, ponieważ to zupełnie inna liga, tamten plot robił coś czego ten nie potrafi a mianowicie wyciągał z dead'a i to była jego główna siła, w Katowicach za czasów CCg wprowadzenie Kiss'a do środowiska spowodowało ze gracze zaczęli szukać możliwości wracania postaci przeciwnikowi do decka lub na rekę

3) ta karta ma ma potencjalny card advantage bo większość decków raczej zabija a nie discarduje, przez co plot robi się bardzo sytuacyjny

4) na + można mu policzyć całkiem niezłe parametry

5) jeśli chodzi o przywracanie postaci to są lepsze karty, i ja osobiście w pierwsze kolejności bym rozpatrywał włożenie Narrow Escape, Feiry Kiss lub Glamor of Fire a nie plota

Awatar użytkownika
zimoch

Postautor: zimoch » 02 maja 2013, 12:33

Z całym szacunkiem ale plot jest naprawdę dobry w recuyrsyjnym bara to podstawa i ocena 5/5 jak najbardziej zasłużona . W decku na dużej ilości duplikatów 4/5 . Obecnie to prawie autoinclude w każdym decku Bartków - podkreślam "prawie". Poprostu trzeba odpowiednio deck zbudować, żeby wykorzystać walory tego plotu. Przedłużenie ręki o discard to przecież to to samo co selektywny draw/search - dla mnie bomba.

Awatar użytkownika
Breaker

Postautor: Breaker » 02 maja 2013, 12:33

wlasnie caly knif polega na combie fiery kiss + ten plot. wracasz sobie palanta z deada do discarda, a potem kupujesz go w nastepnym marshallingu razem z duplikatami za darmo. dziala bardzo dobrze, tym bardziej ze fiery kissa tez mozna recyclowac ;)
House Martell Loyalist. Unbowed, Unbent, Unbroken.

Cunning but Brutal

"Nie pieszcze sie z aGoTem tylko nak%$&@*am jak Korwin lewakow" :D by mistrz Szczudel

Awatar użytkownika
RavenLord

Postautor: RavenLord » 02 maja 2013, 14:49

@ zimoch: Nie twierdze ze ten plot jest do bani, i ze lepiej jakby w tym packu zamiast niej była karta rabatowa do McDonalda, natomiast ja osobiście nie uważam żeby była tak zgięta jak piszą tutaj niektórzy, na pewno jest do pogrania ja gram tak a nie inaczej i mi nie leży, ale moje zdanie tak samo subiektywna jak zdanie tych Panów co oceniali tą karte an cardgamedb

Awatar użytkownika
Breaker

Postautor: Breaker » 03 maja 2013, 08:28

wiesz, nikt Cie nie zmusza. pewnie masz lepsze rzeczy do wrzucenia i z czegos trzeba zrezygnowac, standard
House Martell Loyalist. Unbowed, Unbent, Unbroken.

Cunning but Brutal

"Nie pieszcze sie z aGoTem tylko nak%$&@*am jak Korwin lewakow" :D by mistrz Szczudel

Wróć do „A Song of the Sea”