dostępność core set

Awatar użytkownika
darth_bieber

Re: dostępność core set

Postautor: darth_bieber » 07 lip 2011, 23:27

Michalku pisze:czy można obserwować online pewny nie jestem (chyba tak), ale jak chcesz można się umówić na jakąś treningową partię.
A skąd w ogóle jesteś? Bo może łatwiej będzie live? ;)

Rzeszów, więc chyba będzie ciężko live, na weekendzie spróbuję się zająć programem, przetestować jak działa to może zagram w końcu przynajmniej on-line
Rogue30 pisze:
darth_bieber pisze:żeby można było zagrać w 6 osób.

Jeśli zależy wam, żeby każdy miał inny ród, to nie macie innego wyjścia jak kupić Princes of the sun (Martell) i Kings of the sea (Greyjoy) (+core set oczywiście). Pytanie jeszcze czy zamierzacie grać zawsze w 6 osób i czy interesuje was budowanie własnych talii.

nie, raczej nie zawsze w 6, mój skład do grania ma różne terminarze w pracy, na uczelni itd., ale chciałbym mieć 6 osób pokryte dość szybko
a co do talii to 6 osób budujących decki raczej odpada, ale na pewno z dziewczyną będziemy chcieli coś pokombinować, dawne doświadczenia z mtg i chcieliśmy pograć w jakąś karciankę, a Gra o Tron ostatnio jest na fali (dorwałem książkę przed serialem, żeby nie było, ale mam niestety tylko samą "Grę..." za sobą, mam zamiar nadrobić;) )
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I've watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die. "

michaelius

Postautor: michaelius » 14 lip 2011, 15:51

Jak komus import nie straszny to tutaj maja sporo core setow, wysylka do polski gratis:

http://www.maelstromgames.co.uk/index.p ... ss_101_000

Awatar użytkownika
darth_bieber

Postautor: darth_bieber » 14 lip 2011, 19:36

gościu, skąd jesteś, bo wiszę Ci piwo ? ;)
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I've watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die. "

michaelius

Postautor: michaelius » 15 lip 2011, 09:47

Z Warszawy :)

Awatar użytkownika
Nivelis

Postautor: Nivelis » 30 sie 2011, 09:55

Reprint miał być, nawet przez jakiś czas miał status 'shipping now' czy nawet ''in stores'. Niestety potem poprawili na 'at the printer' i dzisiaj zmieniło się na 'on the boat'.

To jest załamujące, że tyle czasu trzeba czekać na podstawową rzecz o jaką z wyprzedzeniem powinna zadbać każda szanująca się firma. Naprawdę nie mieści mi się w głowie, żeby zestaw od którego zaczyna się grę, a co za tym idzie kupno kolejnych produktów, był parę miesięcy niedostęny :shock:

Awatar użytkownika
zimoch

Postautor: zimoch » 30 sie 2011, 19:14

Nie wiem czy to pomyłka ale w rebelu jest do kupienia Core Set

Awatar użytkownika
berto
Kontaktowanie:

Postautor: berto » 31 sie 2011, 09:11

Core set jest juz wszedzie dostepny. dostalem wiadomows ze sklepu online w niemczech i austrii.

Awatar użytkownika
Nivelis

Postautor: Nivelis » 31 sie 2011, 09:44

Rebel ściągał na własną rękę po parę sztuk i co jakiś czas był dostępny. Z tego co widzę w innych sklepach nie ma, jest też problem z Princes of the Sun, który w Rebelu od dawna jest dostępny, a oficjalnie "nie ma i nie wiadomo kiedy będzie". Mamy chyba jakiegoś słabego oficjalnego dystrybutora na rynek polski...

Skoro jest Core Set za granicą to na stronie FF widnieje informacja o kolejnym dodruku? dziwne to

Awatar użytkownika
berto
Kontaktowanie:

Postautor: berto » 31 sie 2011, 12:09

jesli bedzuiecie w stahleck proponuje zamowic od Thorondora. Ma i Core set i dodatek martelli revised.

Awatar użytkownika
Nivelis

Postautor: Nivelis » 31 sie 2011, 12:38

Ja kupiłem Martelli w Rebelu, wczoraj znajomy zamówił tam też Core Set. Temat jednak poruszyłem i denerwuje mnie to z tego względu, że nie ma nawet jak zachęcać nowych graczy, tzn prowadzić promocji i nauki gry w sklepach, skoro nie można kupić Core Set w żadnym stacjonarnym sklepie w Warszawie i jest dostępna w 1-2 sklepach internetowych... Nie mówiąc o problemach i opóźnieniach z każdym dodatkiem

Wróć do „Core Set i Deluxe Expansions”