dostępność core set

Awatar użytkownika
darth_bieber

dostępność core set

Postautor: darth_bieber » 05 lip 2011, 11:47

Czy ktoś wie czy istnieje możliwość kupienia gdziekolwiek w Polsce Core setu w tym momencie, ew. kiedy będzie reprint?
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I've watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die. "

Awatar użytkownika
Michalku
Administrator
Kontaktowanie:

Re: dostępność core set

Postautor: Michalku » 05 lip 2011, 11:56

Z informacji na stronie FFG wynika, że dodruk już płynie do nich, także pewnie za kilka tygodni CS powinien być dostępny w "normalnej" sprzedaży. A póki co musisz szukać w pojedynczych sklepach, można jeszcze w niektórych miejscach znaleźć.
Fire and blood

jasio

Postautor: jasio » 06 lip 2011, 08:17

Witam

Szukałem core setu w sklepach internetowych w całej Polsce i nigdzie nie znalazłem, może w jakiś lokalnych sklepach, które nie posiadają strony internetowej coś się uchowało - ale tego nie wiem. Byłem osobiście w Rebelu w Gdańsku, ale tam tez nie wiedzą, kiedy będą mieli go na składzie. Jeżeli bardzo Ci się spieszy to proponuje takie rozwiązanie, jakie ja wybrałem - ebuy.uk razem z przesyłką do Polski łącznie 150 zł. Trochę drożej, ale do zaakceptowania. Na przesyłkę czkałem 4 dni.

Awatar użytkownika
fruszu

Postautor: fruszu » 06 lip 2011, 09:30

Ja parę dni temu kupiłem w Morionie (sklep z Warszawy, o którym pisał na forum Rogue). Z tego co wiem, to był chyba ostatni egzemplarz, ale nie zaszkodzi spytac. Mają stronę internetową.
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
darth_bieber

Postautor: darth_bieber » 06 lip 2011, 14:39

ech, niestety po wertowaniu internetu tam i z powrotem wychodzi na to, że w Polsce Core Setu nikt nie ma. Próbowałem na tyle , że nawet wyciągałem dane sklepów, które już nie istnieją;).
Nie pisząc nowego wątku, mam do Was od razu pytanie w takim razie, mogę pozwolić sobie na zakupienie do podstawki jakiegoś dodatku, w jaki najlepiej byłoby inwestować na początku?
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I've watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die. "

Awatar użytkownika
Rogue30

Postautor: Rogue30 » 06 lip 2011, 14:48

darth_bieber pisze:mogę pozwolić sobie na zakupienie do podstawki jakiegoś dodatku, w jaki najlepiej byłoby inwestować na początku?

A wiesz już kim chcesz grać? Deluxe expansion to naturalny następny zakup po core set.
A skąd jesteś? Zanim się doczekasz na core set, to możesz z kimś pograć w realu albo online.

Awatar użytkownika
darth_bieber

Postautor: darth_bieber » 06 lip 2011, 15:18

mi zależy na Starkach, którzy są w podstawce, pozostałym znajomym raczej każda Rodzina dogodzi. Najlepiej by było gdyby w dodatku były dwa decki, żeby można było zagrać w 6 osób.
nie zdążyłem jeszcze sprawdzić aplikacji do grania, czy można obserwować potyczki innych? wolałbym na spokojnie przeanalizować grę zanim zabiorę się do przegrywania;)

Awatar użytkownika
Michalku
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Michalku » 06 lip 2011, 16:44

czy można obserwować online pewny nie jestem (chyba tak), ale jak chcesz można się umówić na jakąś treningową partię.
A skąd w ogóle jesteś? Bo może łatwiej będzie live? ;)
Fire and blood

Awatar użytkownika
fruszu

Postautor: fruszu » 06 lip 2011, 16:57

Ja proponuję kupić Lords of Winter (Starkowie) i wygrać talię Martelli w konkursie na naszym forum :)
Dodatki Deluxe są o tyle fajne, że można z nich złożyć dużo lepsze talie niż z Core Setu. Jakby się postarać, to spokojnie można złożyć dwie Starkowe (różne) talie z jednego Lords of Winter.
Ale oczywiście Core na początek jest najlepszy. Proponuję podążać za radą Michałku i Rogue'a - pograć z kimś online lub, jeśliś z czyichś okolic, na żywo.

Awatar użytkownika
Rogue30

Postautor: Rogue30 » 06 lip 2011, 23:53

darth_bieber pisze:żeby można było zagrać w 6 osób.

Jeśli zależy wam, żeby każdy miał inny ród, to nie macie innego wyjścia jak kupić Princes of the sun (Martell) i Kings of the sea (Greyjoy) (+core set oczywiście). Pytanie jeszcze czy zamierzacie grać zawsze w 6 osób i czy interesuje was budowanie własnych talii.

Wróć do „Core Set i Deluxe Expansions”