Queen of Dragons

Awatar użytkownika
Michalku
Administrator
Kontaktowanie:

Re: Queen of Dragons

Postautor: Michalku » 01 kwie 2011, 13:04

Zapowiedzieli przedrukowanie starego boxa ze wszystkimi kartami x3 - w związku z tym nie spodziewałbym się za szybko nowego boxa dla GJ.
Fire and blood

Awatar użytkownika
Breaker

Postautor: Breaker » 01 kwie 2011, 14:32

to lepiej, bo moze dostana go martelle :) jako loyalista martellowy na pewno nie bede narzekal na wieksza ilosc opcji :)
House Martell Loyalist. Unbowed, Unbent, Unbroken.

Cunning but Brutal

"Nie pieszcze sie z aGoTem tylko nak%$&@*am jak Korwin lewakow" :D by mistrz Szczudel

Viserys_Targaryen

Postautor: Viserys_Targaryen » 01 kwie 2011, 18:20

Jesli będzie przedrukowany DARIO NAHARIS ten z A House of Talons to ten dodatek będzie spełnieniem moich marzeń.Przydał by się jeszcze OZNAK ZO PAHL z A Song of Night i DISMOUNTED LONGBOWMEN z A House of Talons.A wogóle to gracie ludzie jeszcze czarnymi ramkami?Ja mieszam LCG z CCG i jest git.

Awatar użytkownika
Michalku
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Michalku » 01 kwie 2011, 18:54

CCG chyba coraz trudniej spotkać. Wyszło już tyle kart LCG, że ludzie przestawili się na ten format - wszystkie turnieje z resztą też są raczej na LCG organizowane.
Fire and blood

Viserys_Targaryen

Postautor: Viserys_Targaryen » 01 kwie 2011, 20:09

Mam na mysli takie granie przy piwie ze znajomymi.Zdaje sobie sprawę że nie gra się już turniejów czarnymi ale ja lubię od czasu do czasu cos złożyć na czarnych i pograć tym bardziej że smigają one z białymi .Daje to naprawdę ogromne możliwosci i dużo satysfakcji bo przeciwnik nie wie czego się spodziewać.Pozatym nawet FFG przedrukowuje dużo ze starych edycji.Ktos powie że z lenistwa ,ja myslę że dużo kart jest grywalnych i warto je przekonwertować.Apropos czarnych (wiem że nie ten dział) ale jak ktos ma Pyat Pree z Iron Throne Edition i Highgarden's Finest z A House of Thorns to chętnie przygarne.Zresztą przygarne więcej .Zapraszam na PV.

Awatar użytkownika
Rogue30

Postautor: Rogue30 » 01 kwie 2011, 20:13

Viserys_Targaryen pisze:A wogóle to gracie ludzie jeszcze czarnymi ramkami?

No pewnie. Vanguard scouts i epic events to podstawa mojego decku :P

A tak poważnie, to jeśli gra ma zyskiwać popularność należałoby moim zdaniem zapomnieć o CCG. Oczywiście towarzysko i nieoficjalnie można grać dowolnie, jak kto lubi.

Awatar użytkownika
Rogue30

Postautor: Rogue30 » 23 kwie 2011, 05:51

Spoiler już jest.
Wow, gra się znowu bardzo zmieni, podobnie jak po Kings of the Storm.

Awatar użytkownika
fruszu

Postautor: fruszu » 23 kwie 2011, 13:41

Dzięki za info.
Spoiler jest na stronie agotcards.org, że pozwolę sobie uzupełnić wypowiedź Rogue'a :-)

Przyznam, że z Targaryeńskich kart najbardziej podobają mi się:
Horseback Archers
oraz "smocze" lokacje:
Meereen
Astapor
Yunkai
Quarth

No i same smoki z Daenerys oczywiście :)
Słabe wydają mi się natomiast karty z traitem Unsullied (zapomniałem, jak się ci bezimienni najemnicy nazywali w książce :? )

Fani letnich nacji (Targaryeni i Martelle) na pewno ucieszą się z Sun Stroke. Ja już zgrzytam zębami :twisted:

Na pocieszenie pozostaje całkiem ciekawa agenda Heir to the Iron Throne.
Zresztą druga agenda też super. No i mamy Paper Shield. Przyda się :D

Awatar użytkownika
fruszu

Postautor: fruszu » 23 kwie 2011, 13:45

PS: No i zapomniałbym o Dissension. Bardzo mocna karta również. Zresztą cały dział "neutral" w nowym boxie wygląda dobrze.

Awatar użytkownika
Michalku
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Michalku » 23 kwie 2011, 15:49

Wow :shock: nadchodzą dobre dni dla Targarenów - wiele naprawdę mocnych kart, już mi po głowie kręcą się różne talie, z oczywistą opartą na smokach na czele ;) ale podobają mi się też nowe dodatki do Dothraków - nie sprawiają co prawda, że ta talia nagle będzie super mocna, ale będzie potrafiła całkiem nieźle z bani dać - Horseback Archers :) nowy Khal Drogo, przy nim ciężko będzie się zdecydować między nim a wersją z Core'a - prawie jak bobma atomowa z Viperem ;)
Heir to the Iron Throne strasznie silne, szczególnie dla Bara, których może być trudno powstrzymać przed zwycięstwem w pierwszej turze (albo drugiej). Poza tym co Fruszu napisał, podobają mi się również Pyat Pree (przeciwko domom słabym w Intrydze - niezłe), Field Of Fire, bardzo dobre do burna. Shade of the Evening mimo sporego jak na attachment kosztu uważam, że karta godna uwagi. Bardzo wzmacnia dociąg Targów (który dotąd mówiąc delikatnie był nienajlepszy). Dragon Fear też jest całkiem ciekawe - co prawda to coś podobnego jak Dragon's Bite, a ten miałem zawsze problem, żeby zmieścić w talii (i teraz boję się, że będzie podobnie), ale może być ciekawe do eliminacji co bardziej upierdliwych gości. Loyalty Money can Buy :shock: Focused Offense - ryzykowne, ale bardzo ciekawe (szczególnie jeśli można z innych kart jeszcze bardziej podnieść claima ;)) Favrable Ground fajna kontrola lokacji.
Fire and blood

Wróć do „Core Set i Deluxe Expansions”