Nasi w OCTGN league

W AGoT można pograć też przez sieć bez konieczności posiadania kart. Dowiedz się jak.
Awatar użytkownika
fruszu

Nasi w OCTGN league

Postautor: fruszu » 01 cze 2014, 09:02

Z tego co widziałem, to zarówno Wrzos jak i e-bej weszli do cut (top 32) w lidze onlline. Coś się chłopaki mało chwalą ;)
Zarówno jeden jak i drugi wygrali swoje mecze w top 32, a w top 16 trafili na siebie. Górą Wrzos, że ośmielę się napisać w ten sposób :twisted:
Beju, grałeś Starkami? Wrzos, zgaduję że Bloodthirstem.
Weźcie napiszcie parę słów jak wrażenia i czy warto następnym razem próbować. No i gratulacje! A Tobie Wrzos powodzenia dalej!

Awatar użytkownika
e-bej

Re: Nasi w OCTGN league

Postautor: e-bej » 02 cze 2014, 14:57

Ja owszem grałem Starkam, Wrzos BT mill.

Generalnie wygrałem, ale jak sie okazalo w poprzedniej rundzie zagrałem HoD Harrenhall a nie n/a więc koniec końców oddałem mecz.

Dziwne, bo byłem przekonany, że w ramach treningu przed Szczecinem grałem już n/a, cóż pamieć bywa zawodna, i w taki oto zaszczytny sposób odpadłem z turnieju :)

Zabawa fajna, przeważnie ludzie spoko. Trochę tylko boli brak time limitu, można grać i grać a, że czasami trzeba zacząć późno (różne strefy czasowe) to bywa słabo z pracą następnego dnia :)

Awatar użytkownika
fruszu

Postautor: fruszu » 02 cze 2014, 15:42

e-bej pisze:Generalnie wygrałem, ale jak sie okazalo w poprzedniej rundzie zagrałem HoD Harrenhall a nie n/a więc koniec końców oddałem mecz.

O, to ciekawe. Innymi słowy obaj wygraliście!

e-bej pisze:Zabawa fajna, przeważnie ludzie spoko. Trochę tylko boli brak time limitu, można grać i grać a, że czasami trzeba zacząć późno (różne strefy czasowe) to bywa słabo z pracą następnego dnia

Myślałem, że grupy są podzielone strefami czasowymi i że Europa gra z Europą.
Tak czy inaczej gratulacje, bo wynik świetny!

wrzos

Postautor: wrzos » 05 sie 2014, 17:30

Byl podzial na time zones w pierwszym etapie pozniej juz sie wymieszali ludzie z calego swiata w rundach eliminacyjnych.

Udalo mi sie wygrac deckiem: Martell Bloodthirst characterlite mill
opiera sie to ogolnie na limitowaniu challengow (przewaznie int) i "niespodziewanym" valarze z duzym natezeniem plot cycling (arianna, vale rookery)

ubijam ile wlezie valarami (morg + dothr)
dobijam visneya hill i aegons hill

stalluje: burning on the sand, questioned claim, princes wrath shadows and spiders
wydluzam gre: deep freeze

i milluje: frostfang peaks, nightmares in the north, longship great kraken

jak przeciwnik nie ma juz kart w decku ani na rece wyciagam bara The Iron Throne albo dobija łódką (iron fleet scout)

fantastyczna zabawa :D

PS: deck troche ucierpial po ostatnim FAQ (3x Arianna, Bloodthirst, 1x Blessed by maiden)

Wróć do „AGoT Online [OCTGN]”