[Warszawa] Paradox Cafe

Chcesz z kimś pograć, a nie wiesz gdzie? Tu się na pewno dowiesz.
Awatar użytkownika
Nivelis

[Warszawa] Paradox Cafe

Postautor: Nivelis » 10 kwie 2012, 14:14

Feroz pisze:
Nivelis pisze:Przy okazji - w czerwcu Paradox się przeprowadza - będzie bliżej, przy metrze i więcej miejsca :)

Gdzie to ma być dokładnie? Na ich stronie i forum brak jakiejkolwiek informacji.

Wrzucają bieżące informacje na FB:

--------------------------------

Kolejny adres i kolejne możliwości. Paradox znalazł czwartą siedzibę i żywimy nadzieję, że będzie to lokalizacja na dłużej. Oczywiście chcielibyśmy płynnie przeprowadzić się w nowe miejsce, ale znając procedury, uzyskiwanie zgód wszelakich, czas trwania remontu i zdobycie nowej koncesji nie napawa aż takim optymizmem, ale co nas nie zabije… ;)

Podpisaliśmy umowę z miastem na lokal przy ul. Anielewicza 2 (skrzyżowanie z ul. Andersa) i rozpoczęliśmy procedury zmierzające do adaptacji lokalu na klubokawiarnię. Już dziś chcielibyśmy Was zaprosić na huczne otwarcie... kiedy? jak najszybciej, jak już wcześniej wspomnieliśmy. Nowa lokalizacja oznacza dla Was i dla nas nowe możliwości. Lokal ma 134m2, ale powierzchnia jest bardziej atrakcyjna, "bardziej ustawna" i niewątpliwie daje więcej możliwości, niż lokal przy Jezierskiego. Wysokość głównej sali (100m2) opartej na sześciu wielkich kolumnach to 5m!!! Sala otwarta do w miarę swobodnej aranżacji. Widzimy możliwość zorganizowania ogródka na lato. A samo miejsce jest lepiej skomunikowane ze światem - do metra 300 metrów, tramwaje i autobusy pod lokalem.

Przy dobrych wiatrach na Jezierskiego zostaniemy do końca czerwca 2012 r. i będziemy robić wszystko, aby płynnie przenieść się do nowej siedziby. Będziemy informować Was na bieżąco o zmianach, terminach itd.

Kolejna przeprowadzka...cóż...chyba się już przyzwyczailiście, więc zakasujemy rękawy i do roboty.

POZDRAWIAMY!
Załoga Paradox Cafe

Awatar użytkownika
jamaz

Re: Gdzie kupujecie karty?

Postautor: jamaz » 11 kwie 2012, 07:42

A może wątek o Paradoxie przenieść do nowego tematu? TO chyba będzie dosyć ważny temat i warto by miał swoje miejsce ;)

Awatar użytkownika
Michalku
Administrator
Kontaktowanie:

Re: [Warszawa] Paradox Cafe

Postautor: Michalku » 11 kwie 2012, 07:53

mówisz - masz ;)
Fire and blood

Awatar użytkownika
Feroz
Kontaktowanie:

Postautor: Feroz » 11 kwie 2012, 09:09

Lokalizacja świetna, biorąc pod uwagę dojazd chyba najlepsza z dotychczasowych. Niepokoi mnie trochę powierzchnia - 134 m2 to niby sporo, ale na knajpę taką jak Paradox, nabitą często po brzegi samymi tylko normalnymi gośćmi i w dodatku jeszcze licznie odwiedzaną przez karciarzy/RPGowców, wydaje mi się raczej niewiele. Zobaczymy, jak to wnętrze zaaranżują, tak wysoka sala na upartego daje możliwość zrobienia niedużej antresoli. Fajnie, że są szanse na ogródek, mocno mi tego brakuje w obecnym lokalu - GoT na świeżym powietrzu w lecie przy al. Ujazdowskich był super :)

Awatar użytkownika
jamaz

Postautor: jamaz » 12 kwie 2012, 10:47

Dzięki ;)

A co do przenosin, fakt, że do obecnego Paradoxu mam bezpośredni autobus spod domu nie zmienia faktu, że jestem zadowolony z przenosin bo będę miał go pod nosem wychodząc z pracy :D
Lokalizacja obiektywne jest świetna IMHO i myślę, że ustawne 134 m2 (o ile zaplecze nie zajmie za dużo) daje pole do popisu i pomieści dużo ludzi.

Wróć do „Miejsca gdzie gramy - umów się na grę”