Szczecin

Chcesz z kimś pograć, a nie wiesz gdzie? Tu się na pewno dowiesz.
czyzyk

Re: Szczecin

Postautor: czyzyk » 19 paź 2015, 08:22

Nie mniej dalej nie mamy nowej miejscówki do gry (ani propozycji) :?

SLave

Szczecin

Postautor: SLave » 19 paź 2015, 12:26

czyzyk pisze:Nie mniej dalej nie mamy nowej miejscówki do gry (ani propozycji) :?

Co ty opowiadasz?!

1. W tym tygodniu próbujemy się ponownie dostać do Long Bridge. Jak się nie uda, to możemy iść gdzie kolwiek. Nawet do EXPa.

2. W czasie gdy czytałeś to forum, padła propozycja lukalu na ulicy imieniem Zdrajcy Narodu Polskiego Lelewela. Widać, niektórzy potraktowali poszukiwania lokalu poważnie. Osobiście się tam przejechałem, na gapę, i lokal znalazłem. Niestety, już nie obsługuje klientów.

3. Zapodałem propozycję zagadania z WROTAmi, nikt się nie odniósł do takowej możliwości. Co więcej, WROTA nie planują już żadnego turnieju AGoT w bieżącym roku, bo nikt nie raczył im tego zaproponować. Zarówno 7 jak i 8 Listopada były wczoraj jeszcze wolne, ale powiedziano mnie, że kto pierwszy, ten lepszy.

4. Dobrze byłoby, gdybyś ty rzucił kilka propozycji, i choć jedną sprawdził osobiście. Ja sam mogę, póki nie pracuję, kopsnąć się również, i coś obadać. Trzeba tylko chcieć działać.

Awatar użytkownika
Szorstki Fred

Postautor: Szorstki Fred » 19 paź 2015, 13:23

Bohu! Slejw, przestań jeździć na gapę!

BTW, point taken, jak najszybciej zarezerwuję termin we Wrotkach na Królobójcę.
Obrazek"I have a tender spot in my heart for cripples and bastards and broken things"

Awatar użytkownika
Szorstki Fred

Postautor: Szorstki Fred » 19 paź 2015, 14:36

Proszę zainteresowanych wyjazdem do Katowic o wypowiedź - piątek/poniedziałek pod kątem pracy.
Ja się dostosuję.
Ze swojej strony proponuję wziąć po pół dnia wolnego = wyjechać wczesnym piątkowym popołudniem, wyruszyć z powrotem wczesnym rankiem w poniedziałek aby ew. zdążyć do pracy na pół dnia.
Obrazek"I have a tender spot in my heart for cripples and bastards and broken things"

czyzyk

Postautor: czyzyk » 19 paź 2015, 18:09

Slave.

Przyznam się szczerze, że nie znam żadnej miejscówki, która byłaby super w wyznaczonych przez nas kategoriach :

1) Oświetlenie (bo jakby nie spojrzeć to jest największa bolączka Kany). Osobiście uważam, że w Long Bridge'u nie będzie wcale lepiej. Oświetlona jest tylko pierwsza sala, druga natomiast jest podobnie mroczna (:D) do aktualnego mroku w Kanie. Ponadto wystarczy, że będzie transmitowany jakiś mecz albo będą jacyś ludzie i już z naszą gromadką się nie pomieścimy (tak trzeba liczyć, że może się nas zbierać z wejściem agota 2.0 coś około 10 osób)
2) Dobry dojazd dla każdego oraz miejsca parkingowe. Przy expie ciężko jest znaleźć wolne miejsce (nawet nie mówię na tej samej ulicy ale w pobliżu), nie wiem jak to będzie przy Long Bridge'u ale przy Kanie problem występuje tylko wtedy gdy jest jakaś impreza w filharmonii.
3) Kuchnia - pojęcie względne, jednym jest potrzebna, drugim śmierdzi, jak dla mnie może byc ale nie musi.
4) Hałas - to bardziej loteria niż coś pewnego (no może po za expem, gdzie jak się przekonaliśmy zawsze jest dużo ludzi), w kanie też bywało głośno (żydowskie pieśni na jednym z turniejów :D).

Fred:
Możesz podać przybliżone godziny wyjazdu z/do Katowic? Nie wiem czy widzłałeś ale impreza przeniosła się Jaworzna ;)

Awatar użytkownika
Szorstki Fred

Postautor: Szorstki Fred » 20 paź 2015, 10:13

czyzyk pisze:Fred:
Możesz podać przybliżone godziny wyjazdu z/do Katowic? Nie wiem czy widzłałeś ale impreza przeniosła się Jaworzna ;)

Piątek chciałbym ruszyć po 13.
Wracać możemy po graniu w niedzielę, nocą, żeby za bardzo już nie kombinować.
Jaworzno widziałem, spoko. Jak będziemy samochodem to jest prosty dojazd, weźmiemy Navi żebyś był spokojny.

czyzyk

Postautor: czyzyk » 20 paź 2015, 10:17

Jestem spokojny ;)
Z wyjazdem o 13 nie powinno być u mnie problemu, co do powrotu to się dostosuję do większości.

Awatar użytkownika
Szorstki Fred

Postautor: Szorstki Fred » 20 paź 2015, 13:03

czyzyk pisze:Jestem spokojny ;)
Z wyjazdem o 13 nie powinno być u mnie problemu, co do powrotu to się dostosuję do większości.

OK.
(z Krzysiem już wczoraj gadałem, jemu pasuje taki układ)
Szymon?

Sim6moN
Kontaktowanie:

Postautor: Sim6moN » 20 paź 2015, 21:38

Szorstki Fred pisze:Szymon?

Powinienem być najdalej o 14 gotowy. Ale będę celował wcześniej oczywiście!
"What I appreciate is that your avatar brings its own facepalm."

Awatar użytkownika
Szorstki Fred

Postautor: Szorstki Fred » 21 paź 2015, 06:21

Dobra, w takim razie kończymy pracę o 13, wsiadam w samochód, zbieram was i jedziemy.
Dam znać Krzysiowi.
W piątek jesteśmy po prostu na telefonie.

Wróć do „Miejsca gdzie gramy - umów się na grę”