Szczecin

Chcesz z kimś pograć, a nie wiesz gdzie? Tu się na pewno dowiesz.
miras23

Re: Szczecin

Postautor: miras23 » 07 paź 2015, 10:43

Oki. To zabiorę w razie czego Steampunk Rally. Może ktoś zechce wziąć udział w wyścigu szalonych naukowców ;) Karciochy też będę miał.

Awatar użytkownika
Szorstki Fred

Postautor: Szorstki Fred » 13 paź 2015, 07:53

Hej,
Przypominam, że jutro w ramach poszukiwań nowej miejscówki widzimy się nietypowo w Long Bridge Pub, Monte Cassino 1, od 18.
Gramy v1.0, ale spodziewam, się, że ekipa starych wyjadaczy może wpaść już z 2.0, słyszałem, że jarają się nowym jak dzieciaki ;)

Obgadamy Królobójcę, Dwugłowego i inne pierdoły (GNK, Store Champ itp.).

Do zobaczenia!
Obrazek"I have a tender spot in my heart for cripples and bastards and broken things"

SLave

Szczecin

Postautor: SLave » 13 paź 2015, 18:25

Obecność niewolnika potwierdzona. ;)

Przyjdę wysłuchać smutnych wieści.
Chyba, że macie dla mnie dobre, jakimś cudem. :P

czyzyk

Postautor: czyzyk » 15 paź 2015, 08:40

No to pany, jakie odczucia względem miejscówki po wczorajszym? :D

miras23

Postautor: miras23 » 15 paź 2015, 09:07

Nasza kompania zdecydowanie na plus. Są przecieki, że u Was odwrotnie. ;)
Komfort grania przy normalnym świetle przeważa nad innymi niedoskonałościami względem Kany.

SLave

Postautor: SLave » 15 paź 2015, 11:15

Ja osobiście uważam, że osoby, które nie raczyły, dla choćby rozeznania terenu, bo po to tam poszliśmy, skorzystać z toalety, nie powinny mieć prawa oceny miejscówki. Ja, jako że skorzystałem, ocenię po krótce ocenię Pub EXP. Ważne, żeby to napisać, bo jeszcze kto pomyśli, że dyskutujemy o Long Bridge.

In -
* toaleta --> Toaleta męska nie posiada możliwości odizolowania się od sali gier. Czytaj, nie ma zamykanych drzwi. Co więcej, pisuar just tuż obok sedesu, więc jak ktoś siedzi na sedesie, to osoba lejąca pryska mu na buty. Całość wygląda jak na tanim filmie klasy B, gdzie ludzie spotykają się w kiblu w piątkę, żeby pogadać.
* hałas --> większe natężenie nieznośnych dźwięków, i śmiechu na pełne gardło, można otrzymać jedynie w lokalach typu Hormon. Nie tylko nie można usłyszeć deklaracji przeciwnika, ale problem jest z ogarnięciem własnych myśli. A do gry turniejowej ćwiczyć trza raczej w skupieniu.
* grywalność --> z pewnych względów, w Kanie chciałoby się siedzieć do rana, co nie raz nasza ekipa (SLave, Czyż, Simon) (reszta, sorry, ale wymiękacie) udowodniła. W Expie o jedenastej człek ma ochotę zbierać się do schronienia. Nie ma tego czegoś, co by czowieka zatrzymało. Raczej... szybko, szybko, i spierdalamy. Mnie zaś nie chodzi o intensywne pięć joustów. Raczej o siedem godzin spokojnej gry. O, to bardziej w moim klimacie.

In +
* oświetlenie --> Dużo lepsze niż w Kanie. Widać praktycznie wszystko co trzeba.
* stoły --> Minimalnie lepsze od starych stołów w Kanie, i zdecydowanie przydatniejsze do gry, niż nowe stoły, które Kana nam zafundowała.

Podsumowując, muszę jasno stwierdzić, że EXP nie jest lokalem dla mnie. Nie posiada pozytywnego klimatu. Tam się graczy doi, i sprawia, żeby byli przekonani, ze już chcą sobie pójść. Lokal może być świetnym miejscem spotkań niewyżytych studentów, którzy po nudnym dniu na uczelni poszukują rozrywki intelektualnej. Przychodzą o piątej, piją, grają, przekrzykują się, i o północy wracają do dormitoriów. Ja jednak chciałbym nie tylko widzieć moje karty, lecz również być w stanie ułożyć sobie w głowie taktykę efektywnego ich wykorzystania, a przy wszystkich tych birbantach można o tym skutecznie zapomnieć.

miras23

Postautor: miras23 » 15 paź 2015, 11:40

No to jeszcze tylko dodam, ze mam prawo do oceny lokalu, bo pomimo ze wczoraj nie odwiedziłem wc, to nie oznacza ze nigdy tam nie byłem. ;)
Akurat zawsze to było po stronie lejącego na buty siedzącego na klopie, wiec mi to nie przeszkadzało :D

Awatar użytkownika
Szorstki Fred

Postautor: Szorstki Fred » 15 paź 2015, 13:16

Mi się podobało, było jasno, było piwo, były gry i zabawy.
Info od Expa - dobrymi dniami dla nas byłyby poniedziałki/wtorki (są wtedy zazwyczaj tylko Magicowcy, więcej ich we wtorki) otwierają 17/19, zamykają 24 jeśli ktoś będzie siedział do tej pory.
Mi to odpowiada.
Na plus jeszcze, że jest to miejsce zdecydowanie geekowskie, nastawione na "takich jak my" ;)

Z minusów:
- nie ma jedzenia (ale też nie śmierdzi, więc to się w sumie równoważy)
- dość głośno, ale nie było tak źle
- jak skończyli grzać to się zrobiło zimno (ale w Kanie też ostatnio pizgało)

Pewnie coś jeszcze by się znalazło...
Obrazek"I have a tender spot in my heart for cripples and bastards and broken things"

Awatar użytkownika
Szorstki Fred

Postautor: Szorstki Fred » 15 paź 2015, 13:19

A kibel chyba jednak jest jednoosobowy... wskazywałoby na to zamknięcie drzwi (jednak obecne) - przynajmniej ja się tak zawsze snobuję... samotnie w luksusie leję sobie na buty.

SLave

Szczecin

Postautor: SLave » 15 paź 2015, 13:25

Szorstki Fred pisze:A kibel chyba jednak jest jednoosobowy... wskazywałoby na to zamknięcie drzwi (jednak obecne) - przynajmniej ja się tak zawsze snobuję... samotnie w luksusie leję sobie na buty.

Towarzyszu broni! Pora na wizytę u okulisty. Albo nie. To nie ten kierunek. W końcu, zamknięcie drzwi wypatrzyłeś.
Tyle, że te drzwi się nigdy nie zamykały. I nie zamykają dalej. Tylko jakoś tego nie sprawdziłeś, i piszesz tutaj farmazony. Ludzi ogłupiasz.
To, że drzwi maja zasuwę, nie oznacza, że jesteś się w stanie zamknąć w kiblu. NIE JESTEŚ, gdyż ta zasuwa nie ma oparcia.*
Przypominam, że piszemy tutaj o kiblu męskim. ;) Intymne miejsce dla dziewczyn ponoć w porządku, jak wynika z doniesień Karoli.

EDIT:
Zasuwa ma oparcie od zewnątrz, a, z tego co pamiętam, drzwi otwierają się do środka.

Wróć do „Miejsca gdzie gramy - umów się na grę”