Monachium

Chcesz z kimś pograć, a nie wiesz gdzie? Tu się na pewno dowiesz.
Awatar użytkownika
berto
Kontaktowanie:

Monachium

Postautor: berto » 05 wrz 2011, 12:40

Nom wreszcie strace swoje dziewictwo agotowe (po przerwie) Jutro spotkanie kolka monachijskiego. Dla zainteresowanych moge podac link do grupy na fecebooku.
Dostalem tez wszystkie karty i mam kompletny (bez marched ktory mam nadzieje pozyczyc) 2nd and 3rd joust place in gencom. Zaczynam od kompletnej kopii targow maester agenda i martelli army poniewaz burn i armie to byly moje ulubione theme w CCG.

Awatar użytkownika
berto
Kontaktowanie:

Re: Monachium

Postautor: berto » 11 wrz 2011, 22:44

Fajnie bylo 5 osob. Skonczylem na 1:3 targami i 0:1 martellami. Gralem przeciwko Targ maester, GJ winter blitz, Martell Dayne i lanni clansmen.
Dwie porazki przez brak valaara, usunalem go po pierwzej grze i nigdyjuz tego nie zrobie, ten plot musi byc prawie w kazdej talii. Oboma deckami gralo sie bardzo przyjemnie choc sporo bledow i nieznajomosc kilku kart kosztowalo duzo.

We wtorek nastepna runda,dostalem dwa brakujace ploty do martella. Juz zazalem adoptowac decki do moich potrzeb zmniejszajac na poczatku liste kart do 60.

Awatar użytkownika
Michalku
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Michalku » 12 wrz 2011, 07:19

berto pisze:Dwie porazki przez brak valaara, usunalem go po pierwzej grze i nigdyjuz tego nie zrobie,

Każdy na pewnym etapie ma tego typu przebłyski, ale bardzo szybko wraca się do Valara :D
Fire and blood

Awatar użytkownika
berto
Kontaktowanie:

Postautor: berto » 12 wrz 2011, 13:01

Nawet jak grasz na wysyp w pewnym momencie cos moze pojsc zle i tracisz kontrole na polu. Gostek mnie tak pocisnal clansmenami z ziomami liczacymi sile jak klecza i armia ktora podnosi claim plota plus plotem albo z claim 2 albo dajacym dodatkowy militarny challange ze sie nie dalo po prostu utrzymac pola.

Wróć do „Miejsca gdzie gramy - umów się na grę”