Wrocław

Chcesz z kimś pograć, a nie wiesz gdzie? Tu się na pewno dowiesz.
Bolvay

Wrocław

Postautor: Bolvay » 18 sie 2011, 22:06

Witam,

jestem doświadczonym graczem AGOT grałem długo przed LCG , deki Bara i Martell, mam też kilku znajomych z którymi czasem pogrywam we Wrocławiu.
Szukam nowych - starych, graczy, którzy chcieliby się spotykać na wspólnym graniu, testowaniu deków, może jakieś turnieje itp. Wszystkich zainteresowanych graczy lub osób które chciałyby zacząć proszę o kontakt.

Pozdrawiam
Bolvay

Awatar użytkownika
Michalku
Administrator
Kontaktowanie:

Re: Wrocław

Postautor: Michalku » 19 sie 2011, 07:09

Na pewno Fruszu się do Ciebie odezwie (ale nie będę za niego się wypowiadał ;) ). Ale Wrocałw jest bardzo blisko Poznania, także jeśli będziecie wyprawiać jakieś bardziej zorganizowane granie to dajcie znać, może jakaś delegacja od nas się wybierze. No i w drugą stronę również. Po wakacjach na pewno ruszymy z jakimiś turniejami w ramach przygotowań do Stahleck.
No i witamy na forum ;)
Fire and blood

Awatar użytkownika
fruszu

Postautor: fruszu » 19 sie 2011, 08:38

Bolvay pisze:Szukam nowych - starych, graczy, którzy chcieliby się spotykać na wspólnym graniu, testowaniu deków, może jakieś turnieje itp.

Witam. Michałku mnie ubiegł, ale i tak napiszę, że bardzo chętnie :D . Niedługo wybywam na urlop, ale jak wrócę to jak najbardziej jestem za. Terminy weekendowe jak dla mnie będą jedynymi możliwymi.
Pozdrawiam
PS: A macie jakieś miejsce gdzie się spotykacie?

Awatar użytkownika
Rogue30

Postautor: Rogue30 » 19 sie 2011, 11:50

Dacie radę na Polcon przyjechać?
Mamy 2 forumowiczów z Wrocławia, więc jeśli na to nie wpadłeś jeszcze, to można by im wysłać PM.

idio

Postautor: idio » 31 sie 2011, 13:15

hej!

We Wrocławiu 23-25 września odbywa się festiwal Inne Sfery. Z pewnością dałoby się tam urządzić turniej i nauki grania, potrzeba tylko do tego chętnej osoby, która podjęłaby się poprowadzenia tego. Nagrody w sklepiku konwentowym były w zeszłym roku dość syte (m.in. z Portalu i Techlandu), więc to kolejny argument.

Co do samego grania, ja z kumplem zastanawiamy się nad porzuceniem Inwazji z rozpoczęciu przygody z AGOTem, więc przy okazji możnaby się nauczyć w to grać i pogadać :)

Bolvay

Postautor: Bolvay » 31 sie 2011, 20:40

sorki że tak późno, ekipa się zbiera 01,09,2011 bard centrum gier koło 16:00

Bolvay

Postautor: Bolvay » 01 wrz 2011, 21:27

Jeżeli chodzi o konwent to można coś zorganizować z od strony mojej ekipy będzie 6 osób. Jeżeli macie jakieś dodatkowe pomysły to piszczcie.

Awatar użytkownika
fruszu

Postautor: fruszu » 12 wrz 2011, 11:23

Bolvay pisze:Jeżeli chodzi o konwent to można coś zorganizować z od strony mojej ekipy będzie 6 osób. Jeżeli macie jakieś dodatkowe pomysły to piszczcie.
idio pisze:We Wrocławiu 23-25 września odbywa się festiwal Inne Sfery. Z pewnością dałoby się tam urządzić turniej i nauki grania, potrzeba tylko do tego chętnej osoby, która podjęłaby się poprowadzenia tego. Nagrody w sklepiku konwentowym były w zeszłym roku dość syte (m.in. z Portalu i Techlandu), więc to kolejny argument.

Co do samego grania, ja z kumplem zastanawiamy się nad porzuceniem Inwazji z rozpoczęciu przygody z AGOTem, więc przy okazji możnaby się nauczyć w to grać i pogadać

Termin mi odpowiada i chętnie bym wziął udział. Czy ekipa wrocławska byłaby w stanie to zorganizować? Pytanie do Bolvaya, jak mniemam :)

Bolvay pisze:sorki że tak późno, ekipa się zbiera 01,09,2011 bard centrum gier koło 16:00

No niestety nie było mnie (urlop, dopiero wróciłem). Ale jakbyście tu z wyprzedzeniem podawali terminy, w których gracie, to byłoby super. W weekendy prawie zawsze jestem w stanie dotrzeć. Pozdrawiam!

idio

Postautor: idio » 12 wrz 2011, 13:22

Już niby po terminie zgłaszania programu, ale taki punkt mogę jeszcze wkręcić. Będzie miejsce i pewnie nawet nagrody, tylko musi podejść ktoś, kto posędziuje i muszą być chętni do gry :) Niech ktoś tylko da znać :)

Awatar użytkownika
fruszu

Postautor: fruszu » 13 wrz 2011, 14:47

idio pisze:Już niby po terminie zgłaszania programu, ale taki punkt mogę jeszcze wkręcić. Będzie miejsce i pewnie nawet nagrody, tylko musi podejść ktoś, kto posędziuje i muszą być chętni do gry :) Niech ktoś tylko da znać

Ja mogę posędziować i jestem chętny do gry. Mam nadzieję, że Wrocławianie się odezwą :)

Wróć do „Miejsca gdzie gramy - umów się na grę”