Kraków

Chcesz z kimś pograć, a nie wiesz gdzie? Tu się na pewno dowiesz.
Awatar użytkownika
Stach

Re: Kraków

Postautor: Stach » 21 gru 2012, 13:57

Witam

Jestem tu nowy i z Krakowa, chciałbym zacząć przygodę z GOTem LCG, póki co myślałem o graniu jedynie for fun ze znajomymi w multi, jako alternatywa dla planszówki, ale kto wie co dalej, bo ogólnie bardzo lubię karcianki :P
Jak teraz wygląda sytuacja z graniem w Krakowie? są jakieś regularne spotkania, turnieje czy coś takiego? Jak nie ma to z czym jest porblem? brak graczy/miejsca/chęci/czasu? :P

Na razie kart nie mam, ale chętnie bym trochę pograł z kimś na pożyczonych kartach i obczaił to i owo ;)

Awatar użytkownika
Vilk

Postautor: Vilk » 21 gru 2012, 19:53

Cześć, Stachu :D

A już myślałem, że to Warszawka zyska kolejnego chętnego...
Za to krakowskie środowisko jest dziwne i nieruchawe. Spokojnie znalazłoby się kilkanaście osób grających mniej lub bardziej regularnie, ale żeby to jakoś zintegrować, wyplenić z ludzi "olewczo rozleniwiony partykularyzm", to trzeba by Napoleona :roll:

Ja w każdym razie chętnie pogram, pogadam, pokażę. Możemy pobawić się na "Strychu" (obecnie poniedziałkowe i czwartkowe popołudnia). Pewnie udałoby się też w "Artefakt Cafe", ale chwilowo nie wiem, kiedy zbierają się tam planszówkowcy i karciarze (wtorek, sobota?). Mam prawie wszystkie karty, więc nie będzie problemu, żeby cokolwiek zmontować.

Awatar użytkownika
Stach

Postautor: Stach » 21 gru 2012, 20:24

no to fajnie, najwcześniej między świętami albo już w nowym roku, może jakoś postaram się z Tobą zgadać gdzieś ;)

Awatar użytkownika
Raven

Postautor: Raven » 22 gru 2012, 01:47

Jakby co, to pojawiam się w czwartki na "Strychu", na ogół zabieram deck. Można sie tam ugadać na po świętach [najprawdopodobniej w przyszły czwartek tam będę] albo w innym terminie...

Awatar użytkownika
Vilk

Postautor: Vilk » 26 gru 2012, 18:19

Ktoś reflektuje jutro na "Strych"? Planszowo? Kartowo?

Awatar użytkownika
Vilk

Postautor: Vilk » 31 sty 2013, 20:38

Czy temat (poza hermetyczną grupką Stahleckowców) całkiem już zmarł? Nie znajdzie się nikt do pogrania?

Awatar użytkownika
jim

Postautor: jim » 01 lut 2013, 11:48

Chętnie wpadniemy (jaworzno) do kraka w tym miesiącu pograć. Musimy się naradzić tylko co do terminów. Na pewno któraś sobota.
#naczelnyhejternocnikow

bo NW śmierdzą

Awatar użytkownika
Vilk

Postautor: Vilk » 01 lut 2013, 22:11

Wpadajcie :) Może dla gości zbierze się nas więcej.

Awatar użytkownika
Vilk

Postautor: Vilk » 01 mar 2013, 10:14

No dobra, jeszcze jedna próba wyjącego na puszczy...

Pogram w A Game Of Thrones LCG. Mam dużą bazę kart (prawie wszystko, co wyszło) więc dla chcących się pobawić odpada konieczność wydatków. Poskładam talie do wszystkich rodów, Nocnej Straży, Bractwa Lorda Błyskawicy i co tam jeszcze przyjdzie na myśl – według życzeń i zachcianek. Wystarczy chęć na rozrywkę i trochę czasu.

Pokażę, wytłumaczę, zmiażdżę i dam się ograć. Joust, melee, kingsmoot – do wyboru.

Kilka przyjaznych miejsc w Krakowie też się znajdzie ("Artefakt Cafe", "Strych", "Dragonus", MDK przy Grunwaldzkiej 5, może nawet Galakta Hobby Center)

Zapraszam.

ajakdwalin

Postautor: ajakdwalin » 01 mar 2013, 12:52

Niefortunnie się ostatnio składa że nie dajemy rady przyjechać. W każdym razie staramy się :) ale może np chciało by się ekipie wybrać do nas (może w tę stronę będzie prościej)?
zostań bohaterem swojej mety

Wróć do „Miejsca gdzie gramy - umów się na grę”