Jan Burda w akcji

Wszystko, co nie mieści się w pozostałych kategoriach
Awatar użytkownika
VegetaZen
Kontaktowanie:

Re: Jan Burda w akcji

Postautor: VegetaZen » 23 lis 2016, 10:58

Zdecydowanie pisanie do Niemców (niezależnie jak brzydko nie zachowywaliby się w pojedynczej sytuacji na turnieju w kolorowe karteczki) o IV Rzeszy i '39 to naruszenie drażliwego tematu z którym wiążą się pewne kompleksy i poważne faux pas. Powoływanie się polanballe i memy to jednak słaba droga, zwłaszcza kiedy gracze pochodzą z różnych środowisk i krajów ; p. Raczej nie byłoby specjalnie miło jakby jakiś Anglik stwierdzi że Polaków nie stać na bilet do Birmingham i dobrze bo nie trzeba mu więcej śmierdzących złodziei.

No wiadomo, że mamy XXI wiek, trumpów, uprzedzeniami należy się chwalić na fejsiku a dyskusje kończyć gównoburzą z argumentum ad hitlerum lub co najmniej ad zamknij_ryj_głupku, ale gdzieś jednak powinna znajdować się granica przyzwoitości zwana potocznie poprawnością polityczną (taką prawdziwą). Umiejętność przyznania się do błędu to już w ogóle sztuka, której nikt od nikogo nie oczekuje :roll:
kozak w necie, p**da w świecie - aktualny polski mistrz OCTGN, na żywo raz w życiu dostał się do topki
http://chomikuj.pl/VegetaZen - miejsce z paczkami kart pl jak ktoś chce pograć w agota przez OCTGN

Awatar użytkownika
Lewy

Postautor: Lewy » 23 lis 2016, 11:23

To ty nie masz na nazwisko "Wuher"??? ;)

wuher44

Postautor: wuher44 » 23 lis 2016, 11:32

Lewy pisze:To ty nie masz na nazwisko "Wuher"??? ;)

Hehe, a co ciekawsze imię Marcin. ;)
Dwa razy wygrałem (w tym raz po pijaku) z :

"Fracas Champion 2016

Stahleck 2016 Top4"
:mrgreen:

Luka_Brazzi

Postautor: Luka_Brazzi » 23 lis 2016, 11:37

wuher44 pisze:

Skąd. Wuher ma imię Wuher a na nazwisko 44. Nie wiedzieć tego Lewy po 4 latach wspólnego grania... wstyd trochę.

Sokles :*
#moribundziewróć

Awatar użytkownika
Lewy

Postautor: Lewy » 23 lis 2016, 11:46

Zapytam go o historię tego imienia i nazwiska następnym razem, kiedy przyjedzie mnie gdzieś zawieźć ;)

kempy

Postautor: kempy » 23 lis 2016, 11:53

VegetaZen pisze:ale gdzieś jednak powinna znajdować się granica przyzwoitości zwana potocznie poprawnością polityczną (taką prawdziwą).

Rotfl. Poprawnosc polityczna? A co to popoludniowa herbatka u tesciowej? Trzeba stygmatyzowac szwabow zeby im drugi raz do glowy nie przyszlo to samo co w '39. Sebow tez zeby sie opamietali z tym krojeniem bryczek. :) I najlepiej wlasnie w formie zartow, co prawda moze nie takich tepych, ale zawsze.
L5R Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe
DT:R ♣ Law Dog Deputy ♠ Harrowed

morphine

Postautor: morphine » 23 lis 2016, 12:09

kempy pisze:... co prawda moze nie takich tepych ...

To może następnym razem zastosuj się do tego, co sugerujesz.

kempy

Postautor: kempy » 23 lis 2016, 12:23

morphine pisze:
kempy pisze:... co prawda moze nie takich tepych ...

To może następnym razem zastosuj się do tego, co sugerujesz.

Ciężko mi to idzie. Nic nie poradzę.
L5R Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe
DT:R ♣ Law Dog Deputy ♠ Harrowed

Awatar użytkownika
szczudel
Kontaktowanie:

Postautor: szczudel » 23 lis 2016, 12:25

Michalku pisze:[

Odstawisz kolejną akcję nawet na FB, dostaniesz bana (w dupie mam, że nie tutaj).

Po prostu mnie zamurowało. Mógłbym to komentować pojęciami "zawłaszczanie i ograniczanie mety, która z definicji jest otwarta i samokształtująca". Nie zrobię tego jednak. Nie widze powodu. Każdy kto to przeczytał jest w stanie sam się ustosunkować do tej wypowiedzi.

Odnośnie reszty. Piszesz mi kolejny raz, żeby nie zaczynać pyskówek. Nie zaczynam. Zobacz kto inicjuje te całe, jak to nazywasz "gówno burze" i juz od jakiegoś czasu mnie tam nie znajdziesz. Zalezy to pewnie i tak od twojej interpretacji i jak juz nie raz pokazałeś jest ona, z automatu, mnie nieprzychylna.
Jesteś tu adminem, za czym idą pewne obowiązk, jesteś też człowiekiem, nie skryptem i masz prawo do swoich sympatii. Nie będziesz mi jednak mówił, jak mam sie zachowywać poza forum.
Blog Poświęcony Karcianej Grze o Tron: http://gramyotron.blogspot.com

quas

Postautor: quas » 23 lis 2016, 12:31

Luka_Brazzi pisze:
wuher44 pisze:

Skąd. Wuher ma imię Wuher a na nazwisko 44. Nie wiedzieć tego Lewy po 4 latach wspólnego grania... wstyd trochę.

44 jakoś dziwnie kojarzy mi się z kalibrem broni
Lion Clan
Samurai*Deathseeker

Wróć do „Off Topic”