Game Of Thrones serial

Dyskusja o serialowej wersji Pieśni Lodu i Ognia
Awatar użytkownika
Michalku
Administrator
Kontaktowanie:

Re: Game Of Thrones serial

Postautor: Michalku » 07 cze 2016, 08:37

Zanim ktoś się rozpędzi przypominam o niepojlerowaniu czegokolwiek. (obejrzałem dopiero 4 odcinki :-D)
Fire and blood

Awatar użytkownika
szczudel
Kontaktowanie:

Postautor: szczudel » 07 cze 2016, 08:55

Ależ w tym serialu nic sie nie dzieje. 50 minut a nie powiem aby sie cokolwiek ruszyło do przodu. Istny dramat. W tym sezonie tylko t odcinek był doby.
Blog Poświęcony Karcianej Grze o Tron: http://gramyotron.blogspot.com

Awatar użytkownika
VegetaZen
Kontaktowanie:

Postautor: VegetaZen » 07 cze 2016, 09:09

W zestawieniu (słowo klucz!) z 3 i 4 sezonem to się mnóstwo dzieje, o czym świadczą chociażby teleportacje: Robbcio na swoje wesele zapieprzał 7 odcinków z Harrenhal do Bliźniaków, teraz można w ciągu dwóch odcinków przepłynąć cały kontynent (pozdro Sam). Najbardziej mnie zawiódł 6. odcinek, bo to był pierwszy odcinek GoTa w którym nikt nie umarł - nie wiem czy zawinił sprzęt czy jednak czynnik ludzki. A ten odcinek głównie smaczka na kolejny robił... dobrze kiedy ten teasing trwa jeden odcinek a nie jak we wspomnianych wcześniejszych 7 odcinków aż się zacznie coś dziać i potem 10. odcinek w którym tylko komentują co się działo w 9. niczym w trudnych sprawach.
kozak w necie, p**da w świecie - aktualny polski mistrz OCTGN, na żywo raz w życiu dostał się do topki
http://chomikuj.pl/VegetaZen - miejsce z paczkami kart pl jak ktoś chce pograć w agota przez OCTGN

Awatar użytkownika
szczudel
Kontaktowanie:

Postautor: szczudel » 07 cze 2016, 09:26

Ale czy cos się w fabule pchnęło do przodu? Praktycznie nic.
Roździał w którym się nic nie dzieje ma mnóstwo opisów świata, anegdod z Westeros. Nie czujesz, że zmarnowałeś czas. Scena w której się nic nie dzieje (np. cały wątek Aryi w tym sezonie) to marnowanie czasu antenowego. Moze to kwestia mojego podejscia. Czekam na spoilery z książek a dostaje jakieś zapychacze (Monolog Dany ze Smoka w poprzednim odcinku). Wiem, że Martin to lepiej opisze więc "próby" budowania postaci są dla mnie śmieszne. Postacie są zbudowane przez wszystko co było przedtem. Teraz już powinien być endgame a jest jakieś durne przeciąganie.
Blog Poświęcony Karcianej Grze o Tron: http://gramyotron.blogspot.com

Awatar użytkownika
Kimin

Postautor: Kimin » 07 cze 2016, 09:54

MJT pisze:Nie są w Braavos, to raczej Volantis wiec po drodze do Mereen.

Obecność Żleaznych w Braavos wnioskuję z dialogu dwóch Westerosi, z którymi rozmawiała Arya. Rozmowa byłaby w innym tonie gdyby do Braavos zawinął tylko jeden Longship...

orka1410

Postautor: orka1410 » 07 cze 2016, 20:21

Kimin pisze:Obecność Żleaznych w Braavos wnioskuję z dialogu dwóch Westerosi, z którymi rozmawiała Arya. Rozmowa byłaby w innym tonie gdyby do Braavos zawinął tylko jeden Longship...

Tam gdzie jest Asha/Yara i Theon to ewidentnie Volantis (sceneria, roznegliżowane kobiety pod gołym niebem = ciepło, mosty). Zdecydowanie to to samo miejsce gdzie schwytali Tyriona, czyli Volantis.

orka1410

Postautor: orka1410 » 07 cze 2016, 20:27

szczudel pisze:Ale czy cos się w fabule pchnęło do przodu? Praktycznie nic.
Roździał w którym się nic nie dzieje ma mnóstwo opisów świata, anegdod z Westeros. Nie czujesz, że zmarnowałeś czas. Scena w której się nic nie dzieje (np. cały wątek Aryi w tym sezonie).

Ja też wolę książki, ale akurat do wątku Aryii ciężko się przyczepić w tym sezonie. Nie chcę spojlerowac, ale podjęła kluczową decyzję, której byłem ciekaw od momentu przybycia do Bravos, a po ostatnim odcinku czekam na ostateczne konsekwencje tej decyzji.

Ciągnie się to strasznie długo, ale chyba na sam wątek ciężko narzekać.

Awatar użytkownika
Michalku
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Michalku » 07 cze 2016, 21:20

Podpórka: jak chcecie pogadać z podaniem spoilerów to zakładacie nowy temat z wielkim UWAGA SPOILERY w temacie i droga wolna.
Fire and blood

Awatar użytkownika
kamron6

Postautor: kamron6 » 24 cze 2016, 19:22

Taką ciekawostkę zapodam: z powodu brexitu będą problemy finansowe z serialem :lol:

Awatar użytkownika
uday

Postautor: uday » 24 cze 2016, 19:54

Ale jak, dlaczego?

Wróć do „Game Of Thrones serial”