[Kupię] Za psie pieniądze AGOT v1 :)

Szukasz kart, albo chcesz jakieś sprzedać? Na pewno znajdą się chętni
Awatar użytkownika
zimoch

[Kupię] Za psie pieniądze AGOT v1 :)

Postautor: zimoch » 29 lip 2016, 14:12

Jak w temacie - jako bawię się w swoim podwórku to chętnie nabędę karciochy co dają kupe radochy całość mile widziana.

maszyna

Re: [Kupię] Za psie pieniądze AGOT v1 :)

Postautor: maszyna » 29 lip 2016, 15:10

Prawdopobnie calość (nie dam głowy, czy przy pakowaniu coś nie zgineło), w torbie sportowej, w większości posegregowana.

wuher44

Postautor: wuher44 » 29 lip 2016, 16:16

zimoch pisze:Jak w temacie - jako bawię się w swoim podwórku to chętnie nabędę karciochy co dają kupe radochy całość mile widziana.

Zimoch wbijaj w dwujeczke. Brakuje Ciebie na oktagonie. ;)
Dwa razy wygrałem (w tym raz po pijaku) z :

"Fracas Champion 2016

Stahleck 2016 Top4"
:mrgreen:

anabioza

Postautor: anabioza » 24 sie 2016, 08:00

Hej, kupiłeś już? Bo jakby co to mój Wałek posiada. Kilka dodatków jest nawet nie rozpakowana. Nie ma co prawda kilku dodatków z końcówki bo ostatni rok już nie grali ale poza tym jest komplet. Napisz mi PMkę w razie czego.
#TeamTorfWPupę

Awatar użytkownika
zimoch

Postautor: zimoch » 08 lis 2016, 11:00

wuher44 pisze:
zimoch pisze:Jak w temacie - jako bawię się w swoim podwórku to chętnie nabędę karciochy co dają kupe radochy całość mile widziana.

Zimoch wbijaj w dwujeczke. Brakuje Ciebie na oktagonie. ;)

A już da się grać? :) Czekam aż będzie z czego decki składąc :) A tak poważnie troche mnie 2 edycja odrzuciła - brakło serca do tej gry

anabioza pisze:Hej, kupiłeś już? Bo jakby co to mój Wałek posiada. Kilka dodatków jest nawet nie rozpakowana. Nie ma co prawda kilku dodatków z końcówki bo ostatni rok już nie grali ale poza tym jest komplet. Napisz mi PMkę w razie czego.

PMka

maszyna pisze:Prawdopobnie calość (nie dam głowy, czy przy pakowaniu coś nie zgineło), w torbie sportowej, w większości posegregowana.

Hał macz?

Wróć do „Sprzedam, kupię, wymienię”